'
Temat dniaInformacja dla kandydatów do pierwszej klasy Bezpieczeństwo publiczneMedia społecznościowe a bezpieczeństwo danych SportNajstarszy polski sportowiec skończył 110 lat!
Gmina DrwiniaTrwa ciągła rekrutacja do Dziennego Domu Senior+

Rajd ekologiczny "Wyprawa - poprawa" w gminie DrwiniaDrukuj
W dniu dzisiejszym o godzinie 10:00 z Krakowskiego Rynku wystartował rajd rowerowy organizowany przez Fundację Nasza Ziemia i Stowarzyszenie Travelling Inspiration pn. „Wyprawa Poprawa”, na trasie od Krakowa do Giżycka. Uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania 860 km. Po drodze przejadą przez teren 60 gmin.

Wyprawa Poprawa – Sprzątanie Świata Polska 2014 – 2017 to część inicjatywy Fundacji Nasza Ziemia. Celem tego rajdu jest monitoring poziomu czystości w odwiedzanych gminach, promocja właściwych zachowań ze śmieciami podczas wypoczynku.W trakcie przejazdu odcinka pierwszego etapu z Krakowa do Uścia Solnego, udało się nam spotkać na terenie Strefy Rekreacyjno – Sportowej w Dziewinie z organizatorami rajdu ekologicznego : Ewą Żukowską, Krzysztofem Rogulskim, Barbarą Pytlarz, Mirosławem Wilkiem z Fundacji Nasza Ziemia i Stowarzyszenia Travelling Inspiration.

O tej inicjatywie pisaliśmy już na naszych łamach?

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.