Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Czy Patryk będzie następcą Brucea Lee?Drukuj

Patryk Klasa mieszkaniec Ispiny systematycznie osiąga sukcesy w sportach walki.
Ma dopiero jedenaście lat, a już na swoim koncie zanotował sporo sukcesów sportowych na wysokim poziomie.

27 października 2012 r. brał udział w zawodach o Puchar Europy Federacji I.K.B. w Sztukach Walki w Żywcu, gdzie uplasował się w pierwszej trójce i zajął trzeci stopień podium w konkurencji Ju - Jitsu (-40kg) oraz III miejsce w konkursie SEMI KONTAKT (40kg).
Również w tym roku, w miesiącu marcu startując w Mistrzostwach Europy w Lübz ( Niemcy) zdobył II miejsce w kategorii Pointfighting i III miejsce w kategorii Kickboxen.

Przypomnijmy również, iż w ubiegłym roku zdobył III miejsce w konkursie Kata with weapon na Mistrzostwach Świata w Żywcu.

Patryk był jednym z laureatów nagrody uchwalonej po raz pierwszy przez Radę Gminy w Drwini, a wręczonej sportowcom za wybitne osiągnięcia sportowe promujące Gminę Drwinia.
Takie nagrody wójt Jan Pająk wręczył: Annie Mikler, Joannie Tomali, Bognie Bieleckiej i Patrykowi Klasie.

(Na zdjęciu: Patryk z mamą, Anna Mikler i Joanna Tomala).

Patrykowi życzymy wielu sukcesów, z których cieszyć się będą wszyscy mieszkańcy gminy.