'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Zobacz temat

Awatar

Uwaga rower!!!!!! 

Started by arika on 21 marca 2008 11:00

1 Odpowiedzi 5814 Obejrzeń
Who posted:
arika
....i wcal mi nie chodzio o pijanych rowerzystow, bo ostatnio jakby ich jest mniej(na szczęście)....ale o mlodych.Jezdżą brawurowo,zeby nie powiedziec piracko, nie oświetleni i to jest największy problam.Jesienia ubieglego roku wszyscy uczniowie szkol z terenu gminy , dzieki wspolpracy Urzedu Gminy i Policji powiatowej , dostali (nieodplatnie) kamizelki odblaskowe.Dzieki temu jadąc nawet nieoswietlonym rowerem są WIDOCZNI dla kierowców samochodowych, ze znacznej odleglosci.Pytam sie więc....dlaczego w naszej wsi ZADEN uczeń nie jezdzi w tej kamizelce wieczorem!!!!! Ile jeszcze nieszczęść musi się zdarzyć, zeby zadbać o wlasne bezpieczenstwo!!!!
Pisze teraz dlatego, bo niedlugo ruch rowerowy sie zacznie i problemy .....tez sie zaczną....
 
ekb
no i cieszę się , że ktoś poruszył ten temat Smile nie tylko rowerzyści ale i ludzie wracający z przystanku czy tez idący poboczem nie stosują świateł , kamizelek czy nawet bardzo pomysłowych taśm odblaskowych. jadąc autobusem czy samochodem bardzo często trzeba popisać się nielada sprawnością w omijaniu młodych ludzi... nie tylko młodych ludzi... bo starsi też nie dają dobrego przykładu. Na pewno jest wiele takich osób, które uważają kamizelki za " obciach" , jednak mam nadzieję, że bedzie więcej takich które jednak zdecydują się wracając późną porą aby założyć coś co może uratować im życie.... Pozdrawiam 2 młodych facetów z krzyżówki , których widziałam w kamizelkach Smile BYLI WIDOCZNI!!!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.