'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Uwaga rower!!!!!! 

Started by arika on 21 marca 2008 11:00

1 Odpowiedzi 5833 Obejrzeń
Who posted:
arika
....i wcal mi nie chodzio o pijanych rowerzystow, bo ostatnio jakby ich jest mniej(na szczęście)....ale o mlodych.Jezdżą brawurowo,zeby nie powiedziec piracko, nie oświetleni i to jest największy problam.Jesienia ubieglego roku wszyscy uczniowie szkol z terenu gminy , dzieki wspolpracy Urzedu Gminy i Policji powiatowej , dostali (nieodplatnie) kamizelki odblaskowe.Dzieki temu jadąc nawet nieoswietlonym rowerem są WIDOCZNI dla kierowców samochodowych, ze znacznej odleglosci.Pytam sie więc....dlaczego w naszej wsi ZADEN uczeń nie jezdzi w tej kamizelce wieczorem!!!!! Ile jeszcze nieszczęść musi się zdarzyć, zeby zadbać o wlasne bezpieczenstwo!!!!
Pisze teraz dlatego, bo niedlugo ruch rowerowy sie zacznie i problemy .....tez sie zaczną....
 
ekb
no i cieszę się , że ktoś poruszył ten temat Smile nie tylko rowerzyści ale i ludzie wracający z przystanku czy tez idący poboczem nie stosują świateł , kamizelek czy nawet bardzo pomysłowych taśm odblaskowych. jadąc autobusem czy samochodem bardzo często trzeba popisać się nielada sprawnością w omijaniu młodych ludzi... nie tylko młodych ludzi... bo starsi też nie dają dobrego przykładu. Na pewno jest wiele takich osób, które uważają kamizelki za " obciach" , jednak mam nadzieję, że bedzie więcej takich które jednak zdecydują się wracając późną porą aby założyć coś co może uratować im życie.... Pozdrawiam 2 młodych facetów z krzyżówki , których widziałam w kamizelkach Smile BYLI WIDOCZNI!!!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.