'
Temat dniaKrakowskie obchody 80. rocznicy bitwy pod Monte Cassino Gmina DrwiniaŚlubowanie Wójta i Radnych Gminy Drwinia Powiat BocheńskiW powiecie bez większych zmian
Województwo MałopolskieW Brzesku odbyły się obchody Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej

Zobacz temat

Awatar

45 MWG przez Groblę !!! 

Started by xyatz on 01 sierpnia 2007 12:32

2 Odpowiedzi 6290 Obejrzeń
Who posted:
xyatz
Witajcie,
Jak gdzieś, kiedyś deklarowałem, tak i dzisiaj informuję, że właśnie dizisiaj się rozpoczynający 45 Małopolski Wyścig Górski będzie również gościł w Grobli.
Drugi etap, rozgrywany 3.08. na trasie Jordanów - Szczurowa obejmuje Groblę.
Przewidywany czas pojawienia się zawodników w Grobli ok. 16:30. Trasa, którą możecie byc zainteresowani jest wyznaczona od Bochni przez Drwinię, Groblę do Ujścia Solnego, nastepnie Wrzępia i Szczurowa.

Przy okazji gdyby ktoś wiedział, to prosze o informację, czy trasa będzie wyznaczona przez Grobelczyk i Groblę czy raczej bezpośrednio z Drwini na Świniary.

Pozdrawiam
xyatz

xyatz
VENI VIDI VICI
Co prwda 45 MWG juz się zakończył, a wyniki predzej można znaleźć w lokalnej prasie niż na oficjalnej stronie. Jednak historycznie po raz pierwszy kolarze przejechali przez tereny "grobelskie". Wkrótce będzie kilka foteczek - z mam nadzieję ciekawymi opisami.
xyatz

xyatz
Zapraszam wszystkich do albumu. Znajdziecie tam krotką relację z wizyty 45 Małopolskiego Wyścigu Górskiego w Grobli. W tym miejscu chcę równiez podziekować forumowiczowi Maruś'owi za udostępnienie kilku zdjęć do tejże relacji - efekt naszej współpracy Smile.

Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.