'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

45 MWG przez Groblę !!! 

Started by xyatz on 01 sierpnia 2007 12:32

2 Odpowiedzi 6275 Obejrzeń
Who posted:
xyatz
Witajcie,
Jak gdzieś, kiedyś deklarowałem, tak i dzisiaj informuję, że właśnie dizisiaj się rozpoczynający 45 Małopolski Wyścig Górski będzie również gościł w Grobli.
Drugi etap, rozgrywany 3.08. na trasie Jordanów - Szczurowa obejmuje Groblę.
Przewidywany czas pojawienia się zawodników w Grobli ok. 16:30. Trasa, którą możecie byc zainteresowani jest wyznaczona od Bochni przez Drwinię, Groblę do Ujścia Solnego, nastepnie Wrzępia i Szczurowa.

Przy okazji gdyby ktoś wiedział, to prosze o informację, czy trasa będzie wyznaczona przez Grobelczyk i Groblę czy raczej bezpośrednio z Drwini na Świniary.

Pozdrawiam
xyatz
 
xyatz
VENI VIDI VICI
Co prwda 45 MWG juz się zakończył, a wyniki predzej można znaleźć w lokalnej prasie niż na oficjalnej stronie. Jednak historycznie po raz pierwszy kolarze przejechali przez tereny "grobelskie". Wkrótce będzie kilka foteczek - z mam nadzieję ciekawymi opisami.
xyatz
 
xyatz
Zapraszam wszystkich do albumu. Znajdziecie tam krotką relację z wizyty 45 Małopolskiego Wyścigu Górskiego w Grobli. W tym miejscu chcę równiez podziekować forumowiczowi Maruś'owi za udostępnienie kilku zdjęć do tejże relacji - efekt naszej współpracy Smile.
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.