'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Zobacz temat

Awatar

RAJD 4X4 (27-29 lipca 2007r.) 

Started by xyatz on 29 lipca 2007 21:43

6 Odpowiedzi 5785 Obejrzeń
Who posted:
xyatz
Rajdy...
W miniony weekend był rajd samochodów 4x4 z bazą w Grobli. Dzięki administratorom i tym którzy wiedzieli... za brak informacji. Co w najblizszej przyszłości? Osobiście nie wiem, ale stosunkowo niedaleko, czyli w Szczurowej chyba 3.08 będzie zlokalizowana meta Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Trasa może zachaczyć o Dziewin i Świniary, jak poznam szczegóły, na pewno napiszę.
 
sp2
Witam.
Dziwi mnie Twoja ironia ponieważ informacje o rajdzie, od jakiegoś czasu, dostępne były na: www.grobla.net

Pozdrawiam.
 
xyatz
Witam.
Dziwi mnie Twoja ironia ponieważ informacje o rajdzie, od jakiegoś czasu, dostępne były na: www.grobla.net
[/quote:c6adc777af]

To nie czas i nie miejsce na dywagacje o przepływie informacji. We wtorek albo w środę oglądałem stronę po raz ostatni i takiej informacji jeszcze nie było. A rajd startował w piątek... W samej Grobli kilka osób, z którymi rozmawiałem, było zaskoczonych zaistnieniem Rajdu :-D

A teraz do meritum:
Prosze Administratorów/Moderatorów o stworzenie w Galerii kategorii Rajd. Mam kilka fotek i chetnie się podzielę. Widziałem też kilku innych fotoamatorów. Moze i oni dodadzą jakieś ciekawe ujecia. Jak się okazuje tzw. Doły w jednym ze starych zakoli Wisły to nielada wyzwanie nawet dla terenówek.
 
arika
...ciekawe z kim rozmawialeś :-D , bo o Rajdzie wiedziala cała gmina..... :569:
 
sp2
Jakieś dziwne przygody cię ciągle spotykają "[iGrin1b39277a6]xyatz[/iGrin1b39277a6]" czy jak ci tam :-D
Albo nic nie wiesz... :?:
Albo stoisz obok kogoś kto też nic nie wier30; :597:

Masz do wszystkich o wszystko pretensje.
Zastanów się człowieku o co Ci w ogóle chodzi!

Ja już od jakiegoś czasu czerpię z tej strony różne informacje i póki co to zawsze jestem na bieżąco!!!

Skończ w końcu to beznadziejne marudzenie!

Pozdrawiam!
 
PK
Witam.
Album dodany. Pozdrawiam i cierpliwości :-)
 
xyatz
Dzieki za opinie i komentarze...
Dzieki za album i tam też zapraszam - na oczywista amatorski kawałek relacji z wydarzeń w ramach "Grobla Trophy 2007"
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.