'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Relacje ze spotkań Wisły Grobla 

Started by PK on 16 sierpnia 2007 14:11

1 Odpowiedzi 4872 Obejrzeń
Who posted:
PK
Witam.
Zainteresowanie Wisłą Grobla ciągle rośnie.
Chciałbym wobec tego wyjść z taką propozycją, aby może ktoś w Was podjął się zadania pisania relacji z meczów Wisły, pstryknięciu kilku fotek podczas każdego meczu, itp.
Sugeruję, że może byłoby lepiej gdyby kilka osób się tym zajmowało, ponieważ wydaje mi się, że nikt nie jest w stanie być na każdym meczu...

A oto strona Wisły Grobla www.wisla.grobla.net

Zainteresowanych proszę o pisanie do mnie "Prywatnych Wiadomości"
lub na adres: wisla@grobla.net

Pozdrawiam i zachęcam.
 
xyatz
Brawo !!
powiem więcej, słuszna koncepcja

jednak wypadałoby by więcej Groblan zechciało cokolwiek napisać w tym temacie, a słyszałem że kilku jeździ na mecze wyjazdowe Wink Nie wiem czy problemem jest a. dostęp do sieci, b. brak chęci, c. niewiedza o istnieniu serwisu i forum

ja dotychcczasowe informacje biorę z lokalnej prasy oraz serwisu piłkarskiego, z którego silnika częściowo korzysta chyba strona Wisły. co do zdjęć, może kiedyś się uda, na pewno nie składam deklaracji, by nie było nieporozumień.

Mam nadzieję, że na najbliższej imprezie "Lato w grobli" nie zabraknie logo forum
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.