'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

Kandydat na Wójta 

Started by eksodus on 22 października 2006 23:41

14 Odpowiedzi 7740 Obejrzeń
Who posted:
eksodus
Czy ktoś już wie jakich mamy kandydatów na Wójta?
 
arika
Witam, mamy 4 kandydatów na urząd wójta: obecny wójt p.A.Kular, p. M. Piwowarczyk,p.Misa(nie znam imienia) i p. E. Nowak.
 
wojtas264
co prawda to prawda :cry:
 
arika
Nie ma mowy o pomyłce!!! To nie chodzi o p. Lisa, lecz jak napisałam wyzej - o p. Misę!!!Marzy Ci sie p. Lis???
 
raptus
A cóz to za figura ten pan Piwowarczyk co tak wszyscy go chwalicie.Sprawdziłem nie wykazał się szczególnie dla środowiska.Dyrektoruje szkole i to wszystko.Kawałek chodniczka w Dziewinie to nie jest jego zasługa.Żadnych rewelacji bym sie po nim nie spodziewał.
 
sp2
Witam.
Zgadzam się całkowicie z Raptusemr30;
Ludzier30; co wy z tym chodnikiem !?!?! :-)
Crostel r11; masz jakieś kompleksy czy cuś ;-) , jeżeli tak Ci na tym zleży to mogę Ci dać płytkę chodnikową lub dwie, może to choć na chwilkę Cię uspokoi :-D
A w ogóle przecież nie można się kierować podczas wyborów tym czy kandydat ma znajomości, przecież wszyscy je mamy, a jeżeli ktoś osiągnął coś dzięki znajomościom, to świadczy to tylko o nim rbardzo dobrzer1; ;-) r30;

Osobiście ubolewam również głęboko nad faktem, który pojawia się z wyborów na wybory do rady gminy r11; większość kandydatów na radnych kandyduje wyłącznie po to aby się w jakiś sposób dowartościować aby pokazywać się publicznie z podniesioną głową i zadartym nosem r11; OTO JA PAN/PANI RADNY !!! Beznadzieja :-/
Przecież to radni są dla mieszkańców, a nie odwrotnier30;

Pozdrawiam serdecznier30;
 
sp2
Mam pytanie: rA co ma piernik do wiatrakar1;? Przecież wszystko co jest organizowane czy budowane w gminie jest opłacane z naszych podatków lub z naszego własnego wkładur30; Znajomości natomiast proponuję zastąpić kompetencjami, aby w pełni wykorzystywać wszystkie możliwości, jakie są ciągle stwarzane dla gminr30;
Nie można liczyć, że ktoś nam coś załatwir30;
Podejrzewam, że wszyscy mamy już dosyć ciągłego szczucia się, lub dla odmiany poklepywania po ramieniu rządzących w Wa-wie, a które do niczego nie prowadząr30; Mam nadzieję, że na szczeblu Samorządowym nie będzie podobnier30;

Pozdrawiamr30;
 
arika
Sp2,Crostel :-) -ciekawa jest ta Wasza dyskusja!!! Nareszcie troszkę emocji na naszym forum...a czas jest odpowiedni.Pozdrawiam
 
raptus
Proszę państwa.Proszę pamiętać o tym że Wójt w gminie jest władzą wykonawczą a władzą uchwałodawczą jest Rada Gminy.W większości własnie od Rady zależy czy pieniądze przeznaczyć na remont drogi czy np. na rozbudowę sali gimnastycznej w którejś ze szkół.
Skoro zatem Gmina dysponuje jakąś określoną kwotą to z konieczności trzeba kroić w jednym a dać w drugie miejsce.Dobre układy czasami sprzyjają.Od was wyborców zależy więc najwięcej.Trzeba iść do wyborów i popierać ludzi sprwdzonych.Przynajmniej tu na dole nie będzie tak że głosujesz na X a wychodzi Lepper.Pozdrawiam
 
arika
Otóż to!!!!- "oczko" w stronę Raptusa :-) ,sądzę, że dzisiejsi wyborcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że należy dokładnie przyjrzeć się przede wszystkim kandydatom na radnych z naszego okręgu.Wybrać tych, którzy swoją osobowością,determinacją, potrafią odpowiednio zadbać o interes wsi,wyważyć właściwe priorytety....a nade wszystko,mają ducha walki i dar przekonania.Uważam, że tych cech powinniśmy szukać u naszych przyszłych radnych i oddac głos odpowiedzialnie.Tego sobie i wszystkim życzę.Pozdrawiam
 
janosik
No wreszcie trochę ożywiło się nasze forum.Jak widać tematy polityczne są nam tak naprawdę bliskie.To cieszy ze ludzie chyba rozumieją że wiele od nich samych zależy.Jak zagłosujemy tak będziemy mieli.Szkoda że na wczorajszym zebraniu wiejskim zabrakło kandydatów na radnych.Szczególnie tych których naprawdę niewiele osób zna,mam na mysli młodych.Moim skromnym zdaniem szczególnie oni powinni się zaprezentować wyborcom.Starszych kandydatów doskonale znamy.Wnioskuję że tym młodszym specjalnie nie zależy na naszych głosach skoro o nie nie zabiegają.
 
sp2
Witam...

W dzisiejszych czasach bywa niestety bardzo często tak, że jeżeli ktoś nie ma z sobą co zrobić, nie ma pomysłu na własne życie, wówczas postanawia zająć się polityką ;-)
Ciekaw jestem, ilu mielibyśmy kandydatów na radnych, gdyby gmina przestała wypłacać diety za sesjer30; :lol:

Pozdrawiam
 
arika
Tak, nie chcą się kandydaci ze swoimi programami podzielić z wyborcami.....hmm,mamy naprawdeę wielki dylemat,komu zaufać???Żeby potem się nie okazało że mamy"radnych bezradnych".A jeszcze większe dylematy z kandydatami do Rady powiatu....Dziwi mnie postawa niektórych kandydatów...nie liczą się z opinią mieszkanców w wielu ważnych sprawach(dla wsi oczywiscie),albo wręcz utrudniali wszelkie inwestycje wiejskie, przedkladając własny interes, nad dobro ogółu, a teraz chcą, aby ludzie im zaufali i oddali na nich głos!!!Dla mnie to śmieszne i dowód kolejnej ignorancji mieszkanców Grobli.Komus sie pomyliły stanowiska-TO NIE WIES DLA RADNEGO<ALE RADNY DLA WSI!!!!!! ma pracowac,A w tym przypadku- jakoś nie wierzę, ....
 
janosik
Zgadzam się z SP2 że często tak jest ale tak być nie powinno.W moim rozumieniu powinna to być SŁUZBA .Bardzo wielu tak właśnie traktujetą pracę i chwała za to.Co do finansów- nie wiem ile ma radny w Gminie.Jakiś przynajmniej zwrot poniesionych kosztów powinien mieć .W każdym razie sądzę że kokosów się nie dorobi.Od nas zależy aby wybrać najlepszych,takich których interes ogółu bardzo leży na sercu.Życzę nowym radnym samych sukcesów i przychylności obywateli. Pozdrawiam.
 
janosik
Nareszcie skonczyła się cisza wyborcza bo od tej ciszy aż huczało w uszach.
Może i na forum nieco się ożywi nie koniecznie w tematach politycznych.Mam nadzieję że świeżo wybrani radni będą również dostępni na Grobelskim Forum.Gratuluję wybranym.Pozdrawiam
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.