'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Locked Świąteczne życzenia 

Started by arika on 04 kwietnia 2007 14:20

11 Odpowiedzi 7200 Obejrzeń
Who posted:
arika
Życzenia Radosnych Świat Wielkanocnych, wypelnionych nadzieją budzacej się do zycia wiosny, wiary w sens zycia, pogody ducha i radosci plynacej z faktu Zmartwychwstania Panskiego - wszystkim odwiedzającym to forum zyczy Arika
 
gabrysia_44
[color=green:c98b8da87e]Malutki baranek ma złote różki,
Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki.
Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja
I beczy cichutko: Wesołego Alleluja![/color:c98b8da87e]

Spokojnych , rodzinnych świąt! :-)
 
gabrysia_44
Nikt więcej sobie życzeń świątecznych nie składał ?!
Dobrze ,że chociaż my z Ariką podtrzymałyśmy tę tradycję!
Jacyś nieśmiałi Ci Groblanie , a może bojażliwi ?- tylko czego tu się bać ?
 
jetta
Witam serdecznie wszystkich użytkowników i użytkowniczki forum!
Myślę że z tymi życzeniami to nie do końca tak... Po prostu jesteśmy zbyt zajęci innymi sprawami, dletego pewnie niektóre sprawy nam umykają :cry: Ale wierzę, że z biegiem czasu, gdy forum stanie się bardziej popularne życzeń będzie zdecydowanie więcej. Pozdrawiam !!!
 
gabrysia_44
A co to za "zacieracze rąk " pojawiły sie w moich zeszłorocznych życzeniach Sad ja nic takiego nie dodawałam
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
gabrysia_44
Co to same emotikony się dodają ?
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
PK
Hmm...
Na skutek błędnej interpretacji niektórych znaków przez skrypt odpowiedzialny za identyfikację "emotek", w dziwnych miejscach pojawiały się uśmieszki Smile
Jak widać zmieniłem emotki wraz ze skryptem...

color=green:c98b8da87e

powyższe "krzaczki" w twoim poście, to ciąg znaków, który wywoływał odpowiednią emotikonę w starym forum, a której na tym forum nie ma Smile

Z czasem postaram się "przeczyścić" wszystkie przeniesione posty...

Pozdrawiam...
 
arika
Zdrowych, pogodnych Swiat Wielkanocnych spedzonych w gronie najblizszych i przyjaciol dla wszystkich forumowiczow zyczy arika
 
gabrysia_44
Wielu łask od Zmartwychwstałego Jezusa - rodzinnych świąt !Dla całej społeczności forumowej !
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
muzyk

Wesołych Świąt!

Smile
 
ekb
ŻYCZĘ WAM ABY NA WIELKANOC ROBOTĘ W KUCHNI ODWALIŁ ZAJĄCSmile KURCZACZEK PÓŻNIEJ POSPRZĄTAŁ STOŁY A WAM ZOSTAŁ SEX I PIERDOŁY.... Smile
 
sp2
Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa Grin
Pozdrawiam!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.