'
Temat dniaRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie
Gmina DrwiniaPrzedstawiamy władze Gminy Drwinia po wyborach samorządowych

Zobacz temat

Awatar

Locked Świąteczne życzenia 

Started by arika on 04 kwietnia 2007 14:20

11 Odpowiedzi 7199 Obejrzeń
Who posted:
arika
Życzenia Radosnych Świat Wielkanocnych, wypelnionych nadzieją budzacej się do zycia wiosny, wiary w sens zycia, pogody ducha i radosci plynacej z faktu Zmartwychwstania Panskiego - wszystkim odwiedzającym to forum zyczy Arika
 
gabrysia_44
[color=green:c98b8da87e]Malutki baranek ma złote różki,
Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki.
Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja
I beczy cichutko: Wesołego Alleluja![/color:c98b8da87e]

Spokojnych , rodzinnych świąt! :-)
 
gabrysia_44
Nikt więcej sobie życzeń świątecznych nie składał ?!
Dobrze ,że chociaż my z Ariką podtrzymałyśmy tę tradycję!
Jacyś nieśmiałi Ci Groblanie , a może bojażliwi ?- tylko czego tu się bać ?
 
jetta
Witam serdecznie wszystkich użytkowników i użytkowniczki forum!
Myślę że z tymi życzeniami to nie do końca tak... Po prostu jesteśmy zbyt zajęci innymi sprawami, dletego pewnie niektóre sprawy nam umykają :cry: Ale wierzę, że z biegiem czasu, gdy forum stanie się bardziej popularne życzeń będzie zdecydowanie więcej. Pozdrawiam !!!
 
gabrysia_44
A co to za "zacieracze rąk " pojawiły sie w moich zeszłorocznych życzeniach Sad ja nic takiego nie dodawałam
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
gabrysia_44
Co to same emotikony się dodają ?
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
PK
Hmm...
Na skutek błędnej interpretacji niektórych znaków przez skrypt odpowiedzialny za identyfikację "emotek", w dziwnych miejscach pojawiały się uśmieszki Smile
Jak widać zmieniłem emotki wraz ze skryptem...

color=green:c98b8da87e

powyższe "krzaczki" w twoim poście, to ciąg znaków, który wywoływał odpowiednią emotikonę w starym forum, a której na tym forum nie ma Smile

Z czasem postaram się "przeczyścić" wszystkie przeniesione posty...

Pozdrawiam...
 
arika
Zdrowych, pogodnych Swiat Wielkanocnych spedzonych w gronie najblizszych i przyjaciol dla wszystkich forumowiczow zyczy arika
 
gabrysia_44
Wielu łask od Zmartwychwstałego Jezusa - rodzinnych świąt !Dla całej społeczności forumowej !
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
muzyk

Wesołych Świąt!

Smile
 
ekb
ŻYCZĘ WAM ABY NA WIELKANOC ROBOTĘ W KUCHNI ODWALIŁ ZAJĄCSmile KURCZACZEK PÓŻNIEJ POSPRZĄTAŁ STOŁY A WAM ZOSTAŁ SEX I PIERDOŁY.... Smile
 
sp2
Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa Grin
Pozdrawiam!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.