'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Czy są tutaj jacyś fanatycy orkiestry? 

Started by theresia on 22 sierpnia 2007 20:58

10 Odpowiedzi 6720 Obejrzeń
Who posted:
theresia
Cześć. Cool

Są tutaj jacyś fanatycy Naszej Orkiestry Dętej "Grobla"

Proszę wpisujcie się. Wink

Niech to forum ożyje...
A ja będe Twym aniołem.....
 
sp2
Fani to na pewno się jacyś znajdą Smile
Co do fanatyków to nie jestem pewien Wink
 
theresia
Niom ...

No to niech piszą jedni i drudzy Smile



A ja będe Twym aniołem.....
 
arika
Wink, theresia, jak widzisz, ciezko TO forum , a wlasciwie jego uzytkownikow rozruszacSad.wiekszosc to tylko "ogladacze"Winkpozdrawiam - aktywnych forumowiczow.Smile
 
max20055
czy są fanatycy? hmm
Widać to było dobrze w ostatnią niedzielę na koncercie!
orkiestra oguchła od brawWink
 
theresia
Cool No ba ... Ciesze sie bardzo, ze podobał się koncert.

Osobiście uważam , ze koncert wypadł na dość przyzwoitym poziomie a jeszcze skromniej to był rewelacyjny koncert!!!


Dawno juz takiego nie było ....
Cool
A ja będe Twym aniołem.....
 
xyatz
A może orkiestra zarejestrowałaby kilka hitów i umieściła w postaci MP3 dla forumowiczów Grin
 
oTTo
bardzo dobry pomysł z tymi hitami heheheheGrin
Życie jest jak rzeka wciąż nurtem ucieka...
 
theresia
uchylając trochę rąbka tajemnicy to w tym roku to dopiero beda hity grane GrinGrin Zapraszam na koncerty!! Cool
A ja będe Twym aniołem.....
 
ekb
szkoda że na stronie orkiestry są same "sztywne" zdjęcia... myślę, że internauci nie znający muzyków z Grobi oglądając takie fotki myślą, że nic innego oni nie robią tylko ćwiczą musztre i mają same poważne występy. A fajnie by było spojrzeć na skład orkiestry pod innym kątem ( oczywiście takim który nadaje się na publiczne forum Grin )
 
PK
Hmm, zamieszczanie "luźnych" zdjęć nie zawsze napotyka aprobatę głównych zainteresowanych - "modeli" (już to przerabiałem) Smile

Postaram się jednak w tym roku coś "lekkiego" zamieścić Smile

Pozdrawiam i dziękuję za sugestię...
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.