'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

pytani za 3 punkty 

Started by janosik on 21 maja 2006 22:14

12 Odpowiedzi 7431 Obejrzeń
Who posted:
janosik
Pytanie do wszystkich. Dlaczego uważamy że nasza gmina jest jedną z zamożniejszych w małopolsce????????????????????
 
Tutejsza
Nie wiesz????
Przecież odpowiedź jest prosta!!!!
[centerGrin5d5b0a7da] :mrgreen:[bGrin5d5b0a7da]BO MAMY ROPĘ NA ZIELONEJ!!!! [/bGrin5d5b0a7da] :mrgreen:[/centerGrin5d5b0a7da]
 
arika
.... i KAWAL PUSZCZY,,,,......... :-D , a w niej ...............same nieodkryte SKARBY!!!!!!
 
janosik
Dzięki za zainteresowanie.Ropa ropą,puszcza puszczą .Nie miałem na myśli zasobów naturalnych czy mineralnych.Skłaniałbym się raczej w stronę URZĘDU.....
Zatem punktów nie przyznaję
 
arika
............ a mnie wcale na Twoich punktach nie zależy........... :-D
 
max20055
bo stać nas na wynagrodzenie dwóch wójtów którzy do tej pory nic ciekawego nie wymyślili!!! he he he :-/
 
sp2
"Co dwie głowy - to nie jedna"

:-)
 
janosik
Przyznaję 1p dla MAXa i 1 p dla SP2.Mniej więcej w tym kierunku.
 
arika
Janosik lubi prowokować ....."wrzuci temat", a sam stoi z boku .....Takie granie na złych emocjach niczemu dobremu nie służy- tak uważam....arika
 
janosik
Ariko rzuciłem temat rzeczywiście,chcę sprawdzić jakie jest zainteresowanie.narazie niewielkie.Z przyjemnoscią wrzucę kamyczek do ogródka.Jestem mężczyzną w średnim wieku,wiele już widziałem i nauczyłem się być cierpliwym.Mamy czas.Pozdrowienia dla wszystkich którzy nie mogą patrzeć jak wydawane są ich pieniądze........
 
arika
Tylko co my TU na Forum-, rzeczywiście, oprócz niepotrzebnego bicia piany możemy zrobić???Myślę, że każdy wie w czym rzecz! Raczej niech nasze dyskusje idą ku dobremu, a nie rodzą złych emocji.Czy nie lepiej iść spać w dobrym humorze, aniżeli "naładowanym"??? Lepiej się wtedy wstaje..... i dzień też bedzie lepszy. :-D
pozdrawiam arika
 
arika
Niebawem wybory władz samorządowych!!! Ale kampania wyborcza jeszcze nie ruszyła...Zafundowaly nam "Kaczorki"nową ordynacje wyborczą..Ciekawa jestem czy dane nam będzie chociaż poznać kandydatów???czy jak za czasow PRL-u-pójdziemy (lub raczej nie)do urny z listami i numerkami partii,które się potworzą naprędce,aby zaistniec aktywnie i efektywnie....Nie wiem jak wam, ale mnie się taka demokracja wcale nie podoba,a własciwie trudno nazwać to , co się dzieje demokracją.Pozdrawiam
 
arika
Wiem, jak się tworzy Komisje Wyborcze!!!Otóż, aby zostac członkiem takiej Komisji trzeba być członkiem -albo partii politycznej(która startuje w wyborach), albo członkiem komitetu wyborczego konkretnego kandydata.Dana partia, lub komitet zgłaszają swoich kandydatów(po 1 do kazdej komisji w obwodzie).Wewnątrz tych organizacji najczęściej drogą losowania wyłania się kandydatow,jeśli organizacja jest małoliczna to czasami są to (rzeczywiście ) te same osoby, przynajmniej niektóre.
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.