'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Zobacz temat

Awatar

Szkoła Podstatowa w Ispinii 

Started by sp2 on 22 sierpnia 2007 18:13

5 Odpowiedzi 6525 Obejrzeń
Who posted:
sp2
Witam. Właśnie oglądałem w TVP3 materiał odnośnie "Konfliktu o Szkołę w Ispini". Czy ktoś mógłby obiektywnie przybliżyć ten temat, bo z tego co się orientuję to TV chyba trochę subiektywnie przedstawiło ten "konflikt". Pozdrawiam.
 
arika
Z tego , co mi wiadomo, to chodzilo o to, aby nie zostala zlikwidowana , nierentowna zreszta, szkola w Ispini. a swpja droga- to wg mnie, czy warto utrzymywac szkole dla 7 uczniow???? gmina do najbogatszych przeciez nie nalezy, a to kosztuje......
 
sp2
Wiemy już, że "szkoła" ma chyba rekordową liczbę 7 uczniów.
A ja mam kolejne pytanie: Wobec powyższego ilu jest w tej "szkole" nauczycieli?
 
arika
Tak wprost-proporcjonalnie, to wypada 3,5 ucznia na 1 nauczyciela...Grin
 
sp2
To prawie jak w Beverly Hills Grin
 
arika
hihi... w portalu Moja Bochnia jest zdjecie...."tego Baverly Hills", GrinGrin.Przypuszczam,ze gdyby Rada Gminy nie zlikwidowala tej "szkoly", to karrę, jaką nalozylby Sanepid za te "eksluzywne" warunki, placilaby gmina - czyli ....MY WSZYSCY!!! Bardzo kosztowny bylby ten kaprys paru osob "zza miedzy"...
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.