'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Imprezy??? 

Started by sp2 on 14 maja 2006 12:31

15 Odpowiedzi 8148 Obejrzeń
Who posted:
sp2
Cześć. Mama pytanie
Czy ktoś moglby napisać kiedy organizujecie jakąś impreze podobna do tej z zeszlego roku - jakis festiwal czy cos takiego to chyba bylo???
 
janosik
Super imprezę zafundowali Groblanom organizatorzy Pożegnania Wakacji.Cwała za to.Człowiek jest "zwierzatkiem"stadnym a więc lgnie do innych aby pogadać, pobawić się,powygłupiać i to jest chwalebne.Jesli przy tej okazji "liżnie" trochę kultury korzysta w dwójnasób.Wspaniały występ orkiestry i innych artystów zasługuje na słowa szczególnego uznania.Wszyscy artysci wystawiający swoje prace pokazali się z jaknajlepszej strony.Szkoda że tak mało mamy okazję oglądać te dzieła.
Ja osobiście jestem pod wrażeniem wspaniałych rzeżb jadnego z mieszkańcównaszej wsi.Ileż w tych pracach ekspresji,ogromnej pasji, artyzmu,wyobrażni,wyrafinowania precyzji.Patrzący na te dzieła ludzie nie kryli zachwytu nad pięknem tych rzeżb.
Z tych form emanuje jakaś niezmierna rzec można kosmiczna siła natury.
Wspaniały warsztat i kunszt twórcy.Proponuję wystawić więcej dzieł artysty dla wiekszej rzeszy ludzi.Pozdrawiam .Samozwańczy krytyk sztuki.
 
arika
Witam, po tak długiej przerwie!!! Wszak były wakacje!!!Ale ,lato pożegnaliśmy godnie!!!Wystawa prac-rzeczywiście zachwycala(zwlaszcza hafty).Natomiast rzeźba....hmm,doszukiwalam się w tej abstrakcji sensu,ale ...w koncu, wspolnie ze zwiedzającymi określiliśmy to jako.....PRAWIDŁA DLA NIEPOKORNEJ ŻONY. :mrgreen:.
Myślę, że taki zamysł miał artysta.Pozdrawiam
 
janosik
Jak się maciepo wakacjach.Forum było uśpione.Moderator pobudka.
Ciekaw jestem i z niecierpliwością czekam na nastepne imprezy kulturalne.
Nie ma ci się oszczędzać pokazywać swiatu co jest dobre,co warto naśladować,czym się pochwalić w dobrym tego słowa znaczeniu.Ciekaw jestem na jaki festiwal pojechała orkiestra dęta z Grobli.Podobno do Gdańska.Kaszebszcze piscełce cły cóś takłego.
Poddrawiam.
 
arika
..myślę, że pobudka moderatorow nie na wiele sie zda, aby uaktywnić nasze Forum.Problem raczej tkwi w problemach tutaj poruszanych.Być może brak czasu(wszak byly wakacje), ciekawsze zajęcia i ludziska nie pisali,albo nie mieli o czym pisać.Jednakze zbliża się jesień, która nam przyniesie dłuuugie wieczory i dla zabicia czasu wielu z pewnością skorzysta z tej formy- czego sobie i wszystkim życzę.!!Pozdrawiam
 
arika
..myślę, że pobudka moderatorow nie na wiele sie zda, aby uaktywnić nasze Forum.Problem raczej tkwi w problemach tutaj poruszanych.Być może brak czasu(wszak byly wakacje), ciekawsze zajęcia i ludziska nie pisali,albo nie mieli o czym pisać.Jednakze zbliża się jesień, która nam przyniesie dłuuugie wieczory i dla zabicia czasu wielu z pewnością skorzysta z tej formy- czego sobie i wszystkim życzę.!!Pozdrawiam
 
janosik
W tym temacie długa cisza.Co tam panie w naszej KULTURZE?
Imprez żadnych od dłuższego już czasu nie ma.Gdyby raz na jakiś czas Straż Pożarna nie zorganizowała jakiejś zabawy to usnęlibyśmy wszyscy.Dom Kultury wprawdzie stoi ale cisza tam jak w kościele po smierci organisty.Mam zatem pytanie. Czy do zorganizowania choćby niewielkiej imprezy kulturalnej oprócz zaangażowania osób potrzebne są duże nakłady finansowe?Może niewiele potrzeba?Wieś ma potencjał niewykorzystany.
Pozdrawiam.
 
gabrysia_44
To może " rozkręcimy "jakąś imprezkę wirtualną :lol: wszak karnawał się kończy :-?
Tak się TU U WAS dobrze czuję !
 
arika
Dobry pomysl...!!!! Bo zrobilo sie tutaj nudnawo!!!Dobrze Gabrysiu, że do nas dolaczylas...moze jakis temat podrzucisz????Jestem ZA !!!!! Zapraszamy chetnych :-) Pozdr
Jak karnawal- to karnawal ;-)
 
gabrysia_44
Ariko! jaka zmiana ?! fajnie wyglądasz ! niestety nie poimprezuję dziś dziecko chore :-?
A to jest moje wielkie szczęście !!!.Nie znaczy to jednak ,że nie jestem chętna na tego rodzaju pomysły! Można otworzyć wątek" KĄCIK imprez "- a każda okazja jest dobra ...jeśli tylko będą chętni.
 
arika
Witaj Gabrysiu....
Przykro mi, ze masz problem.....ale teraz taka pora, ze wszystkich jakies chorubsko dreczy...zimy pawie nie bylo, wiosna sie nie spieszy....mam nadzeje, Twoj problem szybko minie, czego Ci zycze serdecznie..
Poczynilam juz pewne starania w Twojej sprawie, cos niecos juz wiem.Niebawem powiem wiecej jak to "posklejam"w jakas sensowna calość.Pozdrawiam ciepltko..
 
PK
impreza ???? ;-)
 
arika
Witaj, Pk w naszym klubie Smile))
 
arika
Jasne!!!! Nigdzie nie ma takich "klimatow" jak u nas nad Wisla!!!!!Smile)))
 
gabrysia_44
To może ...kiedyś będę miała okazję sprawdzić osobiście nie tylko wirtualnie ;-)
 
gabrysia_44
Udanego świątecznego imprezowania !
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.