'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Locked O naszej remizie piszą w internecie... 

Started by rita on 24 maja 2006 09:45

11 Odpowiedzi 8166 Obejrzeń
Who posted:
rita
"Moja Bochnia" zrobiła aferę z tego, że remizę w Grobli przykryto eternitem...

Osobiście uważam,że nie warto tracić czasu na jałową dyskusje w tym temacie....
"Moja Bochnia" nie jest czasopismem "wysokich lotów"....piszący tam ludzie( świadomie nie nazywam ich dziennikarzami)tylko szukają sensacji ,zdobywają informacje w sposób nierzetelny, świadomie wrzucają "kij w mrowisko"- a wy się ludzie bijcie, znów będą mieć temat na następny miesiąc.....i nakład wzrośnie(bo przecież o to chodzi!!!) przez takie tanie sensacyjki...... pozdrawiam les..
 
arika
Też uważam, że to niepotrzebne bicie piany...... znacie chyba takie powiedzenie:"daj psu spokój- pies ci da dwa..... pozdrawiam arika
 
janosik
Nie uważam mediów za wyrocznię .Nie dowierzam również wszystkiemu co jest napisane w prasie.Prawdą natomiast jest fakt że remizę chłopaki (mam na myśli stazaków) jak mogli tak reperowali,malowali,łatali jak się dało.Wiemy z doświadczenia że jak nie ma kasy to się robi czym i jak się da.Pokryli dach eternitem bo go mieli.Prawdopodobnie nikt od jednego dachu nie umrze-rozejrzyjcie się wokól ile tego jest.Nie jedzcie kurczaków bo ptasia grypa ba nawet nie oddychajcie bo powietrze niesie ze sobą diabli wiedzą co.Będzie kasa to i dach będzie piękny,blaszany,przynajmniej teraz nie leje się na głowę i więżba dachowa nie gnije.Pozdrowienia dla pana na zdjęciu.
 
janosik
Nie uważam mediów za wyrocznię .Nie dowierzam również wszystkiemu co jest napisane w prasie.Prawdą natomiast jest fakt że remizę chłopaki (mam na myśli stazaków) jak mogli tak reperowali,malowali,łatali jak się dało.Wiemy z doświadczenia że jak nie ma kasy to się robi czym i jak się da.Pokryli dach eternitem bo go mieli.Prawdopodobnie nikt od jednego dachu nie umrze-rozejrzyjcie się wokól ile tego jest.Nie jedzcie kurczaków bo ptasia grypa ba nawet nie oddychajcie bo powietrze niesie ze sobą diabli wiedzą co.Będzie kasa to i dach będzie piękny,blaszany,przynajmniej teraz nie leje się na głowę i więżba dachowa nie gnije.Pozdrowienia dla pana na zdjęciu.
 
arika
Zgadzam się z tym co piszesz : poswięcenie naszych strażakow, czyhające na nas zagrożenia cywilizacyjne itp....wszystko to prawda!!! Prawdą również jest to- że ten nasz świat (nasza wieś) różnych ma "lokatorów". Dobrze, że nie chodzą gromadą, bo byłoby nie do wytrzymania!!! To jest jak: "czerniejszy odcień czerni", albo łyżka dziegciu w szklance mleka. :-(
 
raptus
Nie tylko piszą ostatnio nawet w telewizorze pokazywali.Jak ta krowa krzywo szła.Kiepskie ujęcie.Donieśli mi znajomi z Grobli że to SAMOOBRONA wumyśliła.A zakręcanie wody --to już temat dla prokuratora.To się nazywa sabotaż.
 
arika
Fakt.!!!! Ujęcie fatalne...pokazali naszą wieś z jak najgorszej strony.!!! Kto tutaj nie był, to taki obraz wsi zapamięta....obrazek niczym z "kresów"(nie obrazając ,oczywiście kresów).A z tymi "pękniętymi "rurami to rzeczywiście chyba sabotaż.Miejmy nadzieje, ze prokuratura to wyjaśni i winni za to zapłacą....może wreszcie będzie spokój.
 
arika
Fakt.!!!! Ujęcie fatalne...pokazali naszą wieś z jak najgorszej strony.!!! Kto tutaj nie był, to taki obraz wsi zapamięta....obrazek niczym z "kresów"(nie obrazając ,oczywiście kresów).A z tymi "pękniętymi "rurami to rzeczywiście chyba sabotaż.Miejmy nadzieje, ze prokuratura to wyjaśni i winni za to zapłacą....może wreszcie będzie spokój.
 
arika
Fakt.!!!! Ujęcie fatalne...pokazali naszą wieś z jak najgorszej strony.!!! Kto tutaj nie był, to taki obraz wsi zapamięta....obrazek niczym z "kresów"(nie obrazając ,oczywiście kresów).A z tymi "pękniętymi "rurami to rzeczywiście chyba sabotaż.Miejmy nadzieje, ze prokuratura to wyjaśni i winni za to zapłacą....może wreszcie będzie spokój.
 
wojtas264
rozumiem arika ale dlaczego od razu dajesz 3 posty na raz :?: :?:
 
janosik
Rzeczywiście samoobrona nam wszystkim mieszkańcom wystawia piękną wizytówke.
Sami mają bajzel wokół siebie achcą swiat naprawiać.Zacząć należy od siebie.Pozdrawiam gorąco
 
arika
Sorrki, za te "potrójne" posty(nie pierwszy raz zreszta),ale to NIE JA !!! daje!!!Sama jestem zaskoczona, nie wiem co zadziałało!!!Pozdrawiam :-(
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.