'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Gmina Drwinia ma się "czym" pochwalić! 

Started by sp2 on 24 listopada 2007 10:34

6 Odpowiedzi 6608 Obejrzeń
Who posted:
sp2
Witajcie,
Chciałem się z Wami podzielić (a zarazem poruszyć temat) nie błahą informacją, którą usłyszałem od mojego znajomego, który robił podyplomówkę w Krakowie Smile

Mianowicie, podobno Gmina Drwinia jest jedyną gminą w Małopolsce i jedną z nielicznych w Polsce, która do tej pory nie uzyskała żadnej dotacji z UE!!!
Proszę Państwa, dlatego piszę o AR w Krk, ponieważ takie informacje są podawane na wykładach na uczelniach wyższych, a więc są cholernie wiarygodne!!!

Ostatni News na tej stronie informuje, że gmina zaciągnęła kolejny kredyt (prawie 1,5 miliona pln)!!!

Pytam więc kto i (przede wszystkim) za co pracuje w tym "Urzędzie Gminy"???
PARANOJA!!!
 
xxx
BRAWO!!! po prostu rewelacja!
Ja tego nie mogę zrozumieć dlaczego inne Gminy i ich wójtowie ścigają się, żeby być jak najlepsi, żeby wziąć jak najwięcej kasy z UE, (jest nawet ogólnopolski konkurs na najlepszego wójta roku) a u nas? Nie dość, że mamy ich dwóch to jeden wielce pilnuje bezrobotnych, którzy koszą wały a drugi ostatnio nawet nie dał rady przyjść na sesję...!

W tym roku rusza nowy Program odnowy wsi. Jestem bardzo ciekawy czy w ogóle wiedzą o tym nasi urzędnicy!

szlak mnie chce trafić bo każdy rok stania w miejscu to dwa lata do tyłu!!!

 
xxx

 
Tutejszy
no przecież to sie nadaje do telewizji!!!Krew mnie zalewa jak sobie pomyśle że tyle kasy z unii przechodzą nam pod nosem.Niech no tylko wójtowie poczekają do wyborów zobaczymy wtedy kogo krew zaleje.
 
sp2
Smile dane zamieszczone przeze mnie (w 1-szym poście tego tematu) pochodzą z końca 2006r.

Ciekaw jestem czy coś się w tej sprawie zmieniło od tamtej pory??? Wink

Czy w gminie w ogóle już wiedzą, że jesteśmy w Unii ? Grin


PS. Bardzo ciekawy raport "Wystąpienie pokontrolne Gm Drwinia kontrola kompleksowa" pod linkiem podanym 2 posty wyżej przez "xxx"

Pozdrawiam...
 
ekb
No właśnie jestem bardzo ciekawa jak to będzie na najbliższych wyborach, bo tak wszyscy narzekają a jak co do czego to głosują na nie tych co powinni. Bardzo żałuję że pan Piwowarczyk nie wygrał wyborów bo wiem że jest lepszym kandydatem na stanowisko wójta niż już rządzący. Zgadzam się że trzeba wpływać na to co się dzieje w naszej gminie i powoli ale sukcesywnie odkopywać się z tych długów.

Pozdrawiam
 
sp2
Ja osobiście uważam, że podczas ubiegłych wyborów, żaden kandydat się na to stanowisko nie nadawał...
A tak w ogóle to ja bym na gminę nie liczył (nie ma ku temu żadnych podstaw)!

Jeżeli chcecie rozwijać miejscowość to sami to róbcie...
W imię powiedzenia:

"...Jeżeli chcesz żeby coś było dobrze zrobione,
to zrób to sam..."
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.