'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Zobacz temat

Awatar

PO WYBORACH 21 Października 2007 

Started by PK on 21 października 2007 12:51

8 Odpowiedzi 6202 Obejrzeń
Who posted:
PK
Opinie powyborcze Użytkowników GROBLA.net
Zapraszam do dyskusji po zakończeniu głosowania...
 
janosik
Chyba pogadamy jutro bo cisza wyborcza przedłużona a rano trzeba do pracy
 
sp2
Witajcie, może się poniżej trochę powtórzę.

Platforma już udowodniła jak jej zależy na Polsce - stali z boku i patrzyli na to całe gówno, które się rozlewa i coraz bardziej śmierdzi w ciągu ostatnich 2 lat! Wszystko po to aby siłą niemocy pozostałych ugrupowań w końcu wypłynąć na powierzchnię szamba.

PiS pokazał, że zrobią wszystko aby "rządzić" - koalicje z oszołomami Lepper i Giertych - MASAKRA
Pomiędzy tym wszystkim pelentają się jeszcze komuniści dzieląc się i łącząc jak jakiś pierwotniak, szukając sposobu na przechwycenie elektoratu z w/w walczących ze sobą konkurentów.

PO osiągnęła już swój cel - jest u koryta!

Jestem pewien, że teraz nadal będą wszystkie swoje niepowodzenia tłumaczyć, może nawet uzasadnioną, złośliwością PiSu, LiDu, Prezydenta, a może również Kosmitów! To samo do tej pory czyniło PiS.
Coś czuję, że sprawdza się przysłowie - "zamienił stryjek siekierkę na kijek"

Póki co - Czekam na wywiązanie się z obietnicy "Cudu w Polsce. Teraz!".

Pozdrawiam
 
muzyk
PO ma mandat mniej niż 22% Polaków, są to głównie tupiący gówniarze, którzy dali się nabrać na wyniosłe obietnice Donalda i 80% więźniów, którzy dobrze wiedza za którego 'władcy' będą mogli dobrze wykonywać swój wyuczony zawód...
 
arika
A ja uważam, ze Polska nie jest jeszcze gotowa na rządy liberałow!!!Jak nam wszystko sprywatyzują łącznie ze sluzba zdrowia, to ciekawa jestem kogo z przecietnych Polakow - a takich jest zdecydowana większość,będzie stac na leczenie!!!!Mamili obietnicami, obiecankami , a ......radość!!! To samo ze studiami, kogo bedzie stac zaplacic dziecku za studia????Jak ktos ma jedno- to moze jakos jeszcze "wydoli", a co z kolejnymi??? Bedzie jak za Polski pańszczyźnianej - tylko najstarszy pójdzie na naukę , a reszta do wykopalisk, przeciez ktoś musi tę robotę wykonać, sami biznessmeni będą???
Gratuluję, doprawdy udanych wyborów.....
 
janosik
W pewnym sensie mogę sie zgodzić.Jak wygląda to praktycznie?Od 30 lat płacę ZUS itd.Idę do dentysty-płacę.Z dzieckiem do lekarza-płacę i wiele innych spraw które GWARANTUJE mi Konstytucja RP.Rzecz całe polega na przebudowie całego SYSTEMU Opieki Zdrowotnej.Prywatne często jest dobrze gospodarowane.Ogromne składki na Opiekę Zdrowotną są zwyczajnie marnotrawione.Prywatyzacja nie musi być czymś złym.
Pożiwiom,uwidim .Pozdrowienia
 
sp2
Pożyjemy zobaczymy... Póki co życzę powodzenia nowej kadrze!
 
sp2
I jeszcze jedna uwaga:
Uważam, że osoba która nie płaci podatków w Polsce nie powinna mieć prawa głosu (w wyborach itd)!!!
Proszę Państwa jak by zareagował Wasz sąsiad gdybyście do niego przyszli i zaczęli "rozporządzać" jego dobytkiem, czy decydować na co ma wydawać pieniądze!
To samo tyczy się więźniów! - Ktoś kto ma w du..e polskie prawo ma mieć PRAWA!!!

PARANOJA!!!
 
arika
Popieram!!!!!!Ale decydentom przeciez chodzi o to zeby nalapac jak najwiecej glosow!!!! Nawet w hospicjach poustawiali urny wyborcze!!!! Wstyd!!!!A p.Tusk pojechal dziekowac Polonii angielskiej......zenada...Ludzie, ktorzy nie zyją w Polsce, w calym tym "chlewiku" tez nie powinni decydowac, kto ma byc u sterow!!!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.