'
Temat dniaAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!
Województwo MałopolskieWielkanocne śniadanie dla Samotnych

Zobacz temat

Awatar

Klub 40- latkow... 

Started by arika on 28 września 2007 15:48

22 Odpowiedzi 14398 Obejrzeń
Who posted:
arika
Janosik wystapił z pomysłem załozenia takiego klubu...spodobal mi sie, myślę, ze i Wam tez będzie odpowiadal.Bo to i tematy "nieco" inne niż młodziezy i problemy podobne......, a jeszcze mozemy się wspierać radą- korzystając z naszych , jakze różnych doświadczen życiowych i zawodowych.
Kto dolaczy???...hihi...albo kto się zechce przyznac, że juz"40 lat mineło???"
pozdrawiam...Smile
 
gabrysia_44
Ja się przyznam Wink
Może ten wątek zyska wiecej zainteresowania ! niż ten który ja proponowałam !

"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
janosik
Dzięki za zainteresowanie 3 osoby to juz mafia.Czekamy na pozostałych 40 latków.Swoich lat nie powinniśmy sie wstydzić.Lista cały czas otwarta.Będzie na s wiecej umówimy sie w REALU.Pozdrawiam
 
gabrysia_44
No - spotkanie w realu to dla mnie wielka wyprawa bo prawie 300km do przebycia , ale jeśli dojdzie do skutku to czemu nie !Wink
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
arika
Zanim się "pozbieramy"- 40 latki, to bedzie wiosna.... i Ty Gabrysiu na pewno się wybierzesz, jakis majowy weekend moze???? .Ale- zalozenie bardzo optymistyczne Smile, jesli miejscowym uda sie wczesniej zorganizowac takie spotkanie w realu, to tym latwiej bedzie i Tobie...na co liczę Smile
 
janosik
Myślę że w dzisiejszych czasach dystans 300 km nie jest problemem.expresem przez osławioną Włoszczową 2,5 godziny.My miejscowi spróbujemy się skrzyknąć nie tylko na forum i powinno sie udać.Zacznijmy działać.
 
janosik
Pytanie z iinej beczki.Rok temu w Grobli była impreza pt"Pożegnanie lata".Była również zorganizowana wystawa twórczości artystycznej.Moje pytanie brzmi .Czy ktoś jest w posiadaniu fotografii z tej własnie wystawy? Jesli tak to bardzo proszę o kontakt.Licze na forumowiczów .Dzięki. Pozdrawia.
 
gabrysia_44
Ja niestety jestem pesymistycznie nastawiona do takich spotkań ...bo próbowałam już zorganizować takie spotkanie ...i wszyscy jechali ale...jak termin się zbliżał z 40 osobowej grupy chętnych tylko 4 osoby mogły się spotkać ! w związku z tym spotkanie się nie odbyło , mimo zapału , chęci , itp.
Ale może WAM się uda ...chetnie dojadę Wink
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
arika
Podzielam obawy Gabrysi.... Jakies takie czasy nastaly, że ludziom sie nic nie chce..poza pracą oczywiście.Albo moze po 40- stce czas biegnie ze zdwojoną siłą!!!Coś kiepsko widzę ten nasz Klub 40.Nawet TU nikt wiecej sie nie kwapi...a szkoda, bo mogło być....no, wlaśnie jak??? Ciekawiej , zabawmiej...moze, ale na pewno INACZEJ !!!
 
gabrysia_44
Ja też kiepsko to widzę , jak zaczęłam TU bywać - to czytywałam różne osoby a teraz ??? Ile Grobla liczy mieszkańców ???

"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
arika
No, wlaśnie... w Grobli obecnie mieszka ok 1 tysiaca mieszkancow, z czego dorosłych ( wiek od 18 - ...) to ok polowa moze mniej , ale wniosek nasuwa sie jeden....Ale - , NIC NA SILE !! Z czasem moze i tu nastapi jakas zmiana....liczymy na to !!! Pozdrawiam Smile
 
gabrysia_44
No to dziwi mnie fakt ...pustki na forum ! młodzież ... i nie zagląda do netu ! pewnie jest tak : że zagląda tylko nie tu !Sad
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
sp2
Witam,
A może trzeba pomóc Autorom w promocji serwisu?
Proponuję np wpisać w opisach naszych komunikatorów internetowych (GG, Tlen, Skype, itp) "www.grobla.net", lub wysłać jakieś maile promujące stronę do znajomych, którzy są jakoś związani z Groblą, a więc są potencjalnymi Użytkownikami tej strony, aby ich serwisem zainteresować.

Z doświadczenia wiem, ze nawet w Grobli mało kto wie o tym serwisie!

Zachęcam i pozdrawiam...
 
gabrysia_44
A ja nie z Grobli i wiem Wink
Sp.- przecież spotykacie się na codzień z ludżmi- w sklepie, na ulicy itp.. Macie znajomych -wystarczy im o tym powiedzieć . Serwis Grobli powinien interesować mieszkańców tej miejscowości !
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
arika
Teraz ludzie wolą "gadać" przez neta....i nawet nie kazdy sie przyzna, czatuje- jak zona, maz - nie widzi Grin, a zagadany- odpowie, ze nie ma czasu (mysle o 40- latkach) Wink
 
gabrysia_44
W klubie...strasznie mała frekwencja Smile
Tylko 4 osoby się zapisały Sad w tym ja -obca , bo nie z Grobli !
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
arika
Gabrysiu!!!! Nwet nie wiesz jak milo, że JESTES Z NAMI!!!!Bez Ciebie - to forum pewnie dawno umarłoby z nudowSad, a tak taki swiezy powiew "dolata".pozdrawiam Cie serdecznie i prosze !!!! Bądź z nami !!!!Wink Groblanie zapadli w sen zimowy , ale mam nadzieje, że niektorzy, stali bywalcy zechcą sie wypowiedziec, albo " zapodac" nowy temat....pozdrawiam Cie cieplutko- w imieniu aktywnej części...
 
gabrysia_44
Czyżby Klub " na wymarciu " ?
"Życie to bieg po cienkim lodzie"
 
arika
hmmm.... jakoś nikt się więcej nie kwapi...Sad, aby dołączyć....szkoda....
 
janosik
ciagle czekam na propozycje w klubie .Nie wszyscy czterdziestolatkowie wyjechali na saksy.A moze kompa nie potrafią obsłuzyć.My jestesmy wychowani bez komputerów.Apel do dzieci POMÓŻCIE STARSZYM.
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.