'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Zobacz temat

Awatar

Sluzba zdrowia 

Started by Karo on 23 lutego 2011 21:45

4 Odpowiedzi 7604 Obejrzeń
Who posted:
Karo
Witam wszystkich!Od jakiegos czasu slysze ze sa zapisy do prywatnej przeychodni w Grobli. Czy ktos moze mi doradzic? Czy warto tam sie zapisac? Sa rozne glosy na ten temat.Moze ktos juz sie tam leczyl? Z gory dziekuje i Pozdrawiam!Smile
 
zeneta
Witam.
Ja by się tam nawet za darmo nie leczyła! Z tej przychodni nic dobrego na pewno nie wyniknie!
Pozdrawiam.
 
Ferdynand Kiepski
Witam!
Proboszcz z Grobli reklamuje przychodnię pełną parą Smile To też nie świadczy na jej korzyść!

Pozdrowienia i przede wszystkim zdrowia życzę! Wink
 
jadt
Ja się tam nie wybieram, bo po pierwsze: nie choruję (na szczęście)Smile, po drugie - zostaję przy dawnym "kontakcie" , dlatego że tyle mi pomoże ten co i tamten :-). A jak by się coś przytrafiło gorszego to i jeden i drugi musi mi dać skierowanie do specjalisty. Nie czarujmy się , że w nowym ośrodku będą lekarze cudotwórcy!!! co znają panaceum na wszystko. A niektórzy to latają jak kot z pęcherzemGrin i oczekują cudów....Nowe - nie znaczy lepsze!!
 
sp2
Witam.
Skoro jest tak jak pisze jadt, to niech mnie ktoś wobec tego oświeci - po co w gminie kolejna (prywatna) placówka, w której dają skierowania do specjalistów? :-)

Chyba, że proboszcz będzie tam leczył jakąś kucową odmianą hipoterapii Smile

Pozdrawiam!

"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.