'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

Sluzba zdrowia 

Started by Karo on 23 lutego 2011 21:45

4 Odpowiedzi 7637 Obejrzeń
Who posted:
Karo
Witam wszystkich!Od jakiegos czasu slysze ze sa zapisy do prywatnej przeychodni w Grobli. Czy ktos moze mi doradzic? Czy warto tam sie zapisac? Sa rozne glosy na ten temat.Moze ktos juz sie tam leczyl? Z gory dziekuje i Pozdrawiam!Smile
 
zeneta
Witam.
Ja by się tam nawet za darmo nie leczyła! Z tej przychodni nic dobrego na pewno nie wyniknie!
Pozdrawiam.
 
Ferdynand Kiepski
Witam!
Proboszcz z Grobli reklamuje przychodnię pełną parą Smile To też nie świadczy na jej korzyść!

Pozdrowienia i przede wszystkim zdrowia życzę! Wink
 
jadt
Ja się tam nie wybieram, bo po pierwsze: nie choruję (na szczęście)Smile, po drugie - zostaję przy dawnym "kontakcie" , dlatego że tyle mi pomoże ten co i tamten :-). A jak by się coś przytrafiło gorszego to i jeden i drugi musi mi dać skierowanie do specjalisty. Nie czarujmy się , że w nowym ośrodku będą lekarze cudotwórcy!!! co znają panaceum na wszystko. A niektórzy to latają jak kot z pęcherzemGrin i oczekują cudów....Nowe - nie znaczy lepsze!!
 
sp2
Witam.
Skoro jest tak jak pisze jadt, to niech mnie ktoś wobec tego oświeci - po co w gminie kolejna (prywatna) placówka, w której dają skierowania do specjalistów? :-)

Chyba, że proboszcz będzie tam leczył jakąś kucową odmianą hipoterapii Smile

Pozdrawiam!

"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.