'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

OSP Grobla 

Started by xyatz on 12 września 2007 00:07

7 Odpowiedzi 6480 Obejrzeń
Who posted:
xyatz
Tak sobie myślałem i mam pytanie, jakim samochodem/ami dysponuje OSP Grobla? Na stronie nie widziałem żadnego zdjęcia, a i na żywo nigdy mi się w oczy nie rzucił.
 
PK
Samochód na pewno mają jakiś "nowy" (w tym roku było poświęcenie), ale co to za sprzęt - DOBRE PYTANIE Smile
 
xyatz
Wiesz pytaniewbrew pozorom nie jest banalne. W ostatni weekend w Krakowie była impreza poswięcona 80-leciu krakowskich autobusów. Jednak i przy tej okazji pojawiły się zabytkowe, często z trudem odremontowane wozy strażackie. Wiadomo, nowy wóz, lepszy wóz. Ale zabytkowy wóz przy historii OSP Grobla mógłby być nawet atrakcją...
Mam nadzieję, że ktoś wie co nieco o flocie OSP i zechce się tą wiedzą podzielić.
 
sp2
Grin Z tego co się orientuję to poprzedni samochód OSP Grobla został (chyba dwa lata temu) sprzedany firmie zajmującej się rzaawansowaną konserwacją zabytkówr1; - ZŁOMEX S.A. Grin - wcześniej natomiast przez kilka dni druhowie w wielkim trudzie cięli w/w wóz na drobne kawałki! Tak więc atrakcji nie będzie.

W chwili obecnej dysponują chyba Fiatem Dukato, tylko czy to zwiększy ich póki co mierną skuteczność?

Pozdrawiam.
 
xxx
A wie ktoś coś na temat budowy nowej remizy? Na czym sprawa stanęła?
wiem tylko że wstępny kosztorys był zrobiony i zakupiono cegłę i co dalej!
piszcie jeśli coś wiecieWink
 
LS
Witam.
Co o budowy to osobiście uwazam to za wielką pomyłke.... minimalny koszt takiej inwestycji to około 100 tys zł? A realny to między 200 a 5000 tys zł.
Czy naszą gminę stac na to??
Kolejne pytanie. Po co taka budowa? Według planów to ma być dom weselny? Ueważam że jest to inwestycja nie jest rentowna.
Dla mnie to własnie jest paranoja...
Pozdrawiam
 
xxx
to może wybudujmy dwa garaże obok siebie, przykryjmy je tym samym eternitem bo będzie najtaniej i gotowe!
Z tego co wiem na 50 % kosztów nasza OSP miała sponsora ale niestety komuś to bardzo przeszkadza!

a i jeszcze jedno: kto i kiedy prosił gmine o całkowite pokrycie kosztów? przecież OSP to wiejska sprawa
 
sp2
R A C J A ! ! !

Pozdrowienia dla pomysłodawców budowy remizy Grin

PS. Jeżeli już panowie za wszelką cenę chcecie mieć tą remizę i organizować wesela, to się pospieszcie bo Wam się wyż demograficzny skończy...
Grin Grin Grin
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.