'
Temat dniaPrzed szpitalem stanął specjalny namiot Powiat BocheńskiRaport z powiatu bocheńskiego! Bezpieczeństwo publiczneKolejne ograniczenia w związku z koronawirusem
Bezpieczeństwo publiczneAktualna sytuacja w Małopolsce

Zobacz temat

Awatar

Locked Prawo dla cwaniaka ???? 

Started by arika on 03 lipiec 2010 09:33

11 Odpowiedzi 7202 Obejrzeń
Who posted:
arika
Chciałoby się powiedzieć- "przyszła koza do woza"....Mam na myśli sytuację związaną z wodociągiem.Wszyscy wiemy, że kiedy zakladano we wsi wodociąg J. i M. B. nie zgodzili się żeby rurociąg poprowadzić przez ich 10-cio arową działkę (w poprzek).Zażądali od Komitetu rekompensaty w wysokości 50. tys zl.!!!!!Rzecz jasna, że tego Komitet nie przyjął, ale rurociąg trzeba było prowadzić okrężną drogą, ponosić dodatkowe koszty, które rozłożyły się i tak na wszystkich...A dzisiaj, J. i M. B. żądają (!!!!!!) nie proszą, założenia wodociągu, bo - "woda ze studni śmierdzi".
Należałoby przypomnieć, że jakakolwiek inwestycja powstawała we wsi: gazociąg, linia telefoniczna czy wspomniany wodociąg ta rodzina ZAWSZE stwarzała niebotyczne problemy, aczkolwiek i gaz i telefon mają założony.Nie wspomnę już o tym, że kiedy wody gruntowe zalewały wszystkich - wchodziły do piwnic i tam gdzie niżej, zalewały drogi i podwórka.... to straż w pierwszej kolejności MUSIAŁA wypompować wodę u B., wypompować- ale gdzie? Ich to nie obchodziło, że wszyscy wkoło równo podtopieni, a niektórzy muszą do domu płynąć łódką!!!! Oni musieli mieć suchy ogród, bo wody nawet w piwnicy nie mieli.Szantażowali prokuratorem i Bóg wie jeszcze czym wszystkich: od słltysa, po straż i U.G .aby - "po trupach"- ale postawić na swoim, bo sprawiedliwość sprawiedliwością, ale prawo MUSI być po ich stronie.
Puentując tę wypowiedź - mam nadzieję, że sprawiedliwość dosięgnie ich w końcu, w takim wymiarze, na jaki sobie zasłużyli.
 
luk
NA SYBIR Z NIMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
jadt
Podobno M.B, ma podać całą wieś do Sądu, że nie może tutaj " godnie żyć..":-) , bo nie " wypiliśmy " wody z ich szamba, bo TO co im wpłynęło do ogrodu i nie pozwala im "godnie żyć" to wszyscy wiedzą , ze to ich własna kloaka....Grin.
W związku z tym - podzielam żądanie LUKA....Tam jest ich właściwe miejsce!!!!!!!!!!!
 
gucio
siedzi za to co zrobił proste
 
zadra
Siedzieć to powinien ten drugi- czyli J.B. również , bo sprowokował i działał na szkodę Z. ale u nas - niestety prawo jest- owszem, ale sprawiedliwość po stronie złoczyńcy- niestety!!! Czyli siedzieć powinni siedzieć obajQ!!! Jeśli ma być sprawiedliwie...
 
raptus
Ile trzeba mieć w sobie pychy,nienawiści i innych podłych uczuć?
Ile trzeba mieć cierpliwości i siły zeby przez tyle lat znosić tyle zła ?
Nawet święty nie dałby rady.
Zniszczono człowieka.Tak właśnie.
W Boże Narodzenie jaśnie państwo zapewne pójdą powitać POKÓJ z niebios,przstąpią a jakże do komunii.
Wstydziłabym się ludziom na oczy pokazać.
Ps. Nauczyciel to bardzo dumnie brzmi.To wzór do naśladowania.
Czyżby?
 
arika
Właśnie...idą święta, czas pojednań, pokory i radości zarazem..ale jakże się tu cieszyć, kiedy taka krzywda stoi przed oczami, tuż za rogiem czy progiem...Trzeba być wyzbytym z wszelkich uczuć wyższych, aby przejść obojetnie - ba, nawet " wzorowo" pójdą pod rękę na pasterkę i do komunii.....podłość,
 
p12
fakty są takie- dziabnął nożem?dziabnął.Z tego co podawali w tv.Trzeba swoje odsiedzieć.A o to jak pójdą do komunii, to my się nie bojmy, niech każdy sobie odpowie czy może z lekkim sercem do tej komunii iść, a nie patrzy na sąsiada.
 
Tutejszy
No tym razem "jAŚNIE pan"B przegiąłł.Na rozprawie zarządał sobie 100 tys.zł odszkodwania za to że mu umowy z firmami przepadły bo leżał w szpitalu.8 tys zł.za leki i 9 tys.za zniszczone ubranie.Nazwał bym go debilem ale to zbyt delikatne słowo.Aż ręce opadają.
 
sp2
Hmm,
uważam, że nie można kogoś "ciąć" za cokolwiek! mógł mu dać w pysk, albo coś podobnego, na pewno nie dostałby dużo (może zawiasy).

co do państwa B. to wszyscy ich znają - myślę, że sama świadomość jak ich ludzie postrzegają jest dla nich wystarczającą karą - ja bym już dawno zamieszkał w puszczy białowieskiej na ich miejscu!

los potrafi za "dobre wynagradzać, a za złe ........." - potrzebuje na to mniej lub więcej czasu.

Pozdrawiam.
 
etta
Złość na jedną osobę, za to że w "pewnych "sytuacjach okazała się być lepsza, nie może być powodem do odgrywania się na całej rodzinie - jak to, od dłuższego czasu, usiłuje nam p12 wmowić. Ta informacja w tv, w tym czasie!!! też nie była przypadkowa i kazdy rozsądnie myślący o tym wie, tak jak i to , jaki jest B. i Z. Trzeba być rzeczywiście "stąd", aby oceniać .
 
p12
oczywiście że sp2 ma rację, etta przesadza,węszy coś co uszło, przeminęło z wiatrem,obiło się o uszy,zaleciało plotką, a swoją drogą ciekawe jaką familię etta ma na myśli.Wg mnie sprawa jest prosta:nikomu nie wolno bezkarnie dziabać nożem, nawet najgorszego skur....Żeby do tego dojść można nawet być znikąd.
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.