'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Locked Dotkniesz g...a - odpowiesz za człowieka! 

Started by sp2 on 05 czerwca 2010 20:50

16 Odpowiedzi 9736 Obejrzeń
Who posted:
sp2
Witam ponownie,
nikomu nie jest obca sprawa, która wyniknęła podczas podtopień w maju 2010r.
Wsadzono wówczas za kratki człowieka, który bronił własnego gospodarstwa, a za ofiarę uznano "buraka", który już od ok. 20 lat truje środowisko w centrum Grobli.
Mowa oczywiście o Januszu i Marii B. wraz z resztą familii, których nikt nie trawi, ale wyłącznie nieliczni mówią im to prosto w oczy.
Zaczęło się od wodociągu a skończyło się na ostatnich zdarzeniach........

Czy ktoś z zna dokładne szczegóły tego zdarzenia??????
 
jadt
Jest dokładnie tak, jak podajesz w tytule :-), ...Ale szczegóły zdarzenia to znają tylko uczestnicy, b. już dawno wyszedł ze szpitala, tylko udają pobyt w nim, żeby mu ludzie współczuli, ale na szczęście takich chyba w Grobli nie znajdzie.Pozamieszczali informację w różnych gazetach robiąc z siebie ofiary, a z Józka oprawcę, a jest dokładnie odwrotnie. Myślę, a nie jestem odosobniony w tym, że B. san się zranił, aby dokuczyć J.i ukarać. onoć w tym dniu był zalany - oczywiście nie mam na myśli wody Cool, a wcześciej ze swoją M. toczyli wojnę o podział majątku, zresztą wojna u nich to normalka....Tylko żal człowieka, który padł ofiarą ich prywatnych rozgrywek.
Teraz B. - udając ofiarę, domaga się , pewnie jako zadośćuczynienia, zainstalowania wody, która kilka lat wcześniej nie była mu potrzebna, i wieś ma mu ją dać!!!!!! Niedoczekanie !!!!!
 
arika
Tak, samookaleczenie to do J.B. podobne......po trupach do celu!!!!! Ale to mu się nie uda!!!!!
 
rafalek
jadt i arika mam do was sprawę ... nie jestem po niczyjej stronie ale skoro wy tutaj się tak wypowiadacie na temat państwa J i M.B to dlaczego niepowiecie im tego w oczy ? dlaczego nie podpiszecie się z imienia i nazwiska??? dla mnie zachowujecie się jak zwykłe szu.e które potrafią tylko podjudzać innych a jak coś do czegoś dojdzie to anonimy!! Powiedzcie to im w oczy!! i jeszcze raz dodam.. zachowujecie się jak stulidu.y i jakieś fałszywe ps.
 
rafalek
a i przepraszam.. Moja ostatnia wypowiedź tyczy się również użytkownika sp2
 
jadt
Dawno tu nie zaglądałem...aż tu taka riposta ze strony "pokrzywdzonych" J. M. B!!!!
gdybyś ty RAFAŁKU NIE BYŁ Z TEGO STADA, to skąd niby wiesz, ze nie POWIEDZIALEM im tego prosto w nos?????Cool tylko WY WIECIE jaka jest prawda. Najwiekszą KARĄ dla was jest to, ze NIKT WE WSI REKI WAM NIE PODA!!!!..... przebrała się miarka. Rzucanie obelg w kierunku forumowiczów jest w waszym - zyciowym stylu.Tak się zawsze zachowywaliscie - obrazając innych ustalacie wasze chore warunki obyczajnosci.
 
gucio
Ale bzdury piszecie
 
zadra
a ty gucio, co??? Jestes jednym z tych sprawiedliwych??? a może mieszkasz na CialapówceGrin
 
jadt
Chyba po ostatnich wydarzeniach zmienie zdanie co do sprawiedliwościSmile. Ciekawe co na to państwo B.??? Widać udawanie nie popłacaGrin, a pieniactwo tym bardziej..
 
xxx
Może powie mi ktoś czy prawdą jest, że pan Z. dostał tylko dwa lata w zawieszeniu na cztery i jest już w domu? Smile
Edytowane przez xxx dnia 22 grudnia 2010 13:51
 
rafalek
scds
Edytowane przez rafalek dnia 22 grudnia 2010 21:30
 
dziwny
witam.
tak to prawda: pan Z. dostał zawiasy i jest już w domu!
Brawo dla sądu!!!!!!!!!!!! w końcu ktoś się poznał na "poszkodowanym"!!!!!!
zaczynam wierzyć w wymiar sprawiedliwości!!!!!!!
 
sp2
witam.
Rodzine ***. to rzeczywiście spakować i posłać na księżyc, ale bez jaj!
teraz gdy kogoś sąsiad wkurzy to go można śmiało ciąć kosą! nic się nie dostanie!
Pozdrawiam!
"Prawdziwa cnota krytyk się nie boi"
 
jadt
Ale Z. raczej nie dziabnął kosą B. - bo to w sądzie wyszło, obrażenia były lekkie!!!dlatego kara dla Z. jest adekwatna do czynu!!!! To B. udawał śmiertelnie rannego przed wsią, ale mu się nie udałoGrin
 
arika
I jak on, biedny, teraz wygląda??? A co jego teściowa zrobi???Wszelkie plotkarskie argumenty im wytrącono z rąk i językaShock
 
rafalek
witam...
dawno tutaj nie zaglądałem ale jak widzę co tutaj się dzieje to aż żal patrzeć. Coraz bardziej się wstydzę powiedzieć , że mieszkam w takiej miejscowości ... Wszystkich obrabiacie po kolei... Najpierw tą sprawę z nożem ... tak naprawdę nic dokładnie nie wiecie o wyroku czy coś tylko jak to się mówi ,,Bojcycie" teraz znowu w innym temacie orkiestrę jeździcie.. rozumiem kulturalną krytykę a nie żeby kogoś obrażać tu npw jednym temacie piszecie żeby pana kapelmistrza nie obrażać czy nie pisać jego inicjałów a w tu jeździcie po państwie B i piszecie inicjały... Powiem tyle .. z początku miło było odwiedzać to forum ale teraz jest to zwykłe plotkarskie bagno gdzie ,,stali forumowicze" bo tak sami siebie nazywają.. jeżdżą po wszystkich równo... zajmijcie się sobą... Możecie się nie zgadzać czy nie ze mną , ale zauważyłem że zostaliśćie jak to się mówi "typowymi Groblokami" którzy wszystkich szkalują... jak macie coś do kogoś to mu w oczy powiedzcie a nie piszcie tutaj... pod fałszywymi nazwami.. a później jeden z dugim w sobotą siądą przed klawiaturą i jadą po innych a na drugi dzień z wystawionym jęzorem do komuni Św.... żal mi was a zarazem wstyd... Wy wiecie do kogo dokładnie pisze.. napewno nie do wszystkich bo znajdą się tu normalni..
Pozdrawiam was i proszę zastanówcie się nad swoim postępowaniem
arika-a ty najbardziej fał..ywy/a forumowiczu/czko .. najbardziej się zastanów
 
p12
jęzor przy komunii to wisi do pasaSmilea nawet sie okręca jak szal, popieram rafała
a do ariki-zmień fotę, chyba nie te lataWink
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.