'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

To już nie Wisła GROBLA 

Started by WislakzGrobli on 25 sierpnia 2009 09:42

20 Odpowiedzi 13382 Obejrzeń
Who posted:
WislakzGrobli
...
Edytowane przez WislakzGrobli dnia 30 sierpnia 2009 12:51
 
sp2
grzęźniesz w sentymentach koleś..... Smile to nie jest reprezentacja Polski Grin
ja też jestem z Grobli i jakoś mi to nie przeszkadza!
Wiem jednak jedno - ludziom z Grobli nigdy nie jest się w stanie dogodzić!
Jestem pewien, że gdyby w składzie było 95% Groblakw to i tak byś na coś narzekał - że murawa zbyt krzywa lub inne głupstwo Grin Frown

Mam dla Was drodzy ziomale radę - zwolnijcie trenera i rozwiążcie cały klub - wtedy nie będzie powodów do narzekań Grin Grin Grin Grin

PS. Coś mi się wydaje, że jesteś jednym z tych ambitnych super zawodników, którzy albo nie weszli do składu z powodu "kilkuletniego braku formy" lub myśleli, że LKS spełni ich roszczenia finansowe rodem z II ligi Grin Grin Grin Grin Grin

Pozdrowienia.

 
WislakzGrobli
oj a Ty jesteś jednym z tych zawodników lub działaczem tyle w tym temacie.;] widać słychać i czuć. Niestety" piłka płacze" jak się to widzi. Dawniej była to zabawa i tak miało być...teraz to tylko INTERES!! Ja jestem zwykłym kibicem. Jak ktoś ma się z Grobli dostać do składu skoro najpierw Bochnia następnie N.Brzesko i na końcu Groblanie!! Właśnie nie reprezentacja Polski...wiec po co cała ta szopka...Widzisz cytat: "PS. Coś mi się wydaje, że jesteś jednym z tych ambitnych super zawodników, którzy albo nie weszli do składu z powodu "kilkuletniego braku formy" lub myśleli, że LKS spełni ich roszczenia finansowe rodem z II ligi" aj nom tak zawodnik z Grobli nie ma szans po takiej nieobecność zagrać lub gdy stawia warunki finansowe a kilku zawodników z Bochni gra..czemu?? dla przykładu pan Buczek, Jonak!!
 
LS
Witam.
Mi również jest przykro, ale z tej Wisły co była kiedyś nie zostało nic. Jednym słowem beznadzieja.
 
jupiter
Filozofia jest nauką dla myślących i po co się do niej zabierać skoro najzwyklejsza matematyka sprawia wam nielichy kłopot?
Bo gdy umiemy liczyć do 20 - co nie jest konieczne , wystarczy bowiem zobaczyć na aktualny skład zespołu Wisły i uprawnionych zawodników na sezon 2009/2010 - strona Klubu, widać jak na dłoni, że 9 zawodników to ludzie z Grobli a 8- to zawodnicy albo od lat grający w Grobli (Krokosz, Siodlarz, Maślaniec, Krzyk, czy też nowo przybyli Nizioł, Kupiec, Cygan.
Takie to cyniczne i nieprawdziwe komentarze jakiś nieudolny myśliciel-frustrat sobie pisze, ot- szkoda czasu na czytanie:(:o
Edytowane przez jupiter dnia 27 sierpnia 2009 20:47
 
jadt
Grobla już słynie z tego, że krytykuje wszystkich i wszystko! Nie dotyczy ta opinia oczywiście wszystkich ( na szczęście).Jak mówi przysłowie- Sukces ma wielu ojców, a porażka (czyt. niepowodzenie) jest sierotą!!! Wielu z tych krytykantów nie zrobiło NIGDY NIC bezinteresownie dla wsi!!!!! Lepiej stać z boku i mieszać jak czarownica w kociołku, mącić, .... Wysmażyć potem trucizną i puścić w eter......
A może by tak czasem użyć mózgownicy i pomyśleć, a nie "bełkotać"......Bo autora postu, który się podpisał "Wisła Grobla"trudno zrozumieć, o co mu u diabła chodzi?????!!!!! Czyżby urażona ambicja??????:-)
 
WislakzGrobli
O i nawet poeci są w Grobli brawo brawo...
Nie urażona ambicja..tylko całkowite załamanie tym co jest teraz...Ale cóż już w tym sezonie wracamy do ligi okręgowej i jest to wystarczający poziom dla naszej drużyny bo po co pchać się wyżej...oczywiście byliśmy zobaczyliśmy ale niestety "z czym do czego." a teraz powrót kibiców i pełne emocji spotkania;] już niedługo;]
 
jadt
Zamierzałem nie odpisywać na pw post, ale - powiem krotko!!! Jeśli tak się znasz na piłce i organizacji ligi, jak na poezji to .....gratuluję!!! Nic dziwnego, że Cię nie zaangażowali do zespołuGrin
 
FANT
A może dla tych zawodników mógł by powstać drugi zespół występujący w B klasie !??
 
muzyk
Nie no !!!!
Tego pacjenta podpisującego się WisłaGrobla, to powinni intensywnie leczyć psychiatrycznie Frown

Zatem uważasz pajacu, że lepiej jest spaść do B klasy i wygrywać GrinGrinGrinGrin

"Pełne emocji spotkania" bo napastnik wykorzystał 12 sytuację "sam na sam" GrinGrin

A tak w ogóle to dlaczego taki prostak posługuje się nazwą naszego klubu - gdzie są do cholery administratorzy tej strony?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
muzyk
a w ogóle to biorą chyba po około 100 zł za mecz GrinGrin ja bym za taką kasę na pewno tego nie robił!!!!!
Przecież zawodnicy w ramach tych pieniędzy muszą jeszcze trenować nie wspominając o dojazdach na mecze i treningi!!!!
A dlaczego nikt nie wspomni ile ryzYkują!!!! - ZDROWIE!!!!
W ciągu ułamka sekundy zdrowy chłopak może stać się kaleką bez perspektyw!!!!

Zastanówcie się buraki, którzy chwiejecie się z piwem obok barierek za linią boczną - macie zawsze tyle do powiedzenia i głowy pełne pomysłów na naprawienie świata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edytowane przez muzyk dnia 29 sierpnia 2009 23:30
 
FANT
100 zł to brali jak grali w A klasie to po pierwsze a po drugie treningi i dojazdy są zapewne płacone osobno tak więc nie masz racji.(i nie obrażaj ludzi bo tu nikt nikogo nie obraża)
 
jupiter
Z niekłamanym smutkiem piszę te słowa, ponieważ wypowiedzi zamieszczone powyżej na temat zespołu i klubu w żaden sposób nie odpowiadają rzeczywistości.
Niekompetencja i totalny brak wiedzy, to atrybuty krytykantów, którzy, jak podejrzewam tak naprawdę na niczym się nie znają, a już na pewno na piłce.
Szkoda, że jest to jedna z naszych najpoważniejszych wad narodowych. Każdy jest najlepszym :lekarzem, kierowcą, mechanikiem, elektrykiem, historykiem, nauczycielem, trenerem, zawodnikiem, sędzią etc.
Ludzie pracujący społecznie w klubie, to pasjonaci i niekoniecznie muszą to robić - tak mi się wydaje. Robią to bo lubią i za to im chwała.
A zawodnicy chcą grać i jeszcze grają ponieważ w Wiśle jest dobry klimat, co jest jednym z najważniejszych elementów w grach zespołowych.
Nawet jeżeli drużyna - jak tego życzy sobie jeden z piszących, spadnie z V - Ligi do umiłowanej przez niego A - klasy, to niby nic wielkiego, bo tak w sporcie bywa, jednak to dopiero będzie temat dla prześmiewców z innych miejscowości a nawet samej Grobli jak to fantastycznie "swoi" potrafią wspierać klub i motywować zawodników do gry, ubliżając im i złorzecząc. To właśnie ci zawodnicy, niezależnie z jakich miejscowości pochodzą (gro z Grobli) grają dla klubu Wisła Grobla i barwy tego klubu reprezentują.
Tych kilka słów dedykuję pseudo znawcom jako małe abc futbolu.
 
WislakzGrobli
Tak jeśli reprezentują Groble to niech pokażą to na boisku bo w mojej wypowiedzi poruszyłem kilka wątków...ale naprawdę każdy kibic widzi totalny brak ambicji ze strony niektórych zawodników...może jednak warto dać szanse młodzieży... lub zmotywować odpowiednio naszych "grajków"

Przedstawiłem swoje zdanie i mój punkt widzenia niektórzy skrytykowali niektórzy przytaknęli i zgodzili się, wiec to nie tylko ja mam takie odczucia. Nikogo nie obraziłem a jeżeli tak to przepraszam nie było to moim zamiarem(przynajmniej nie nazwałem kibiców BURAKAMI jak to zrobił jeden z użytkowników tego forum cytat: "Zastanówcie się buraki, którzy chwiejecie się z piwem obok barierek za linią boczną" skoro widzi z drugiej strony podejrzewam, że jest to zawodnik, jemu...dziękujemy).
A na koniec mogę tylko to podsumować takimi słowami: "są równi i równiejsi".
Edytowane przez WislakzGrobli dnia 30 sierpnia 2009 15:39
 
jadt
Wsadziłes facet kij w mrowisko i na nic teraz Twoje przeprosiny!!!!! Wyrazileś, co prawda swoją opinię ( a jakże!!! wolno Ci ją mieć!!!), ale te wynurzenia nie mają potwierdzenia w rzeczywistośći. Po pierwsze: tęsknisz za tym, żeby w zespole grali tylko "nasi" zawodnicy, a nie bierzesz pod uwagę tego, że za taką KASE - jak sam napisaleś nasi patrioci NIE CHCĄ wcale grać!!!!!! ci sami o których tak się ubiegasz tutaj!!! A po drugie : jesli zawodnik pochodzi z Krakowa np, to co!!!! w Grobli nie może grać????Pawełek w Wiśle- Kraków pochodzi ze Śląska i co!!!! Krakusy go wyrzucą. ???? Bredzisz i tyle..... A jesli jesteś taki ambitny, to rusz d...... i utwórz tę A klasową drużyne......zyczę powodzenia i Samych wygranych meczy:-)
 
WislakzGrobli
Proszę nie chcą grać....ciekawe, gdyż wcześniej płacono tylko zawodnikom z poza Grobli więc skąd przekonanie że chcą grać za większą kasę...naprawdę było równouprawnienie;] cóż...zdarza się najlepszym...Oj gdzie tu porównania Ekstraklasa i Wisełki Kraków w Krakowie jest 756 tys. mieszkańców w Grobli może tysiąc Wisełka ma budżet w milionach Grobla ma może w tysiącach...Wisełka GRA na poziomie międzynarodowym Grobla na poziomie połowy województwa...wiec nie wybiegajmy poza granice normalności bez przesady...
 
jupiter
Dziwnym trafem śledzę wypowiedzi na tej stronie, bo jestem miłośnikiem "małych klubików" w rejonie Krakowa - do których czuję wielki sentyment.
Ale do rzeczy- w życiu, podobnie jak w piłce nożnej aktualnie obowiązują zasady różnego traktowania (chodzi o finanse) zawodników. Nie ma w świecie wolnego rynku sportowego-transferowego sytuacji, gdzie zawodnicy są traktowani równo. To wartość piłkarza i jego przydatność do konkretnego zespołu decydują o cenie i jego apanażach.
Teoria "wszystkim po równo" jako relikt minionej epoki potwierdzający mizerną zasadę " czy się stoi, czy się leży..." na szczęście odeszła w zapomnienie i chwała Bogu!
Rozmówca, który czepia się na stronie- niczym pijawka ( choć nie wiem czy to pożyteczne dla zdrowia i życia stworzenie nie poczuje się źle) błądzi w przeszłości - zapewne duchowo i emocjonalnie mu bliskiej - nic tylko dopisać do jego słów:" komuno wróć"
Nie rozwiąże to jednak tematu. Bo, jak dość dawno temu usłyszałem w mediach," w Polsce musi wymrzeć co najmniej dwa pokolenia,żeby zrozumieć o co chodzi w wolnym świecie"
Wolne Państwo nie załatwi niczego. Do tego potrzebne są wolne umysły ludzi, którzy w większości przypadków dalej są ograniczeni stereotypowym komunistycznym myśleniem. Kończąc swoje wypowiedzi na łamach strony(przerwa urlopowa)- życzę kibicom i mieszkańcom Grobli, aby kontynuowali mądrze swoje inicjatywy, które poza terenem budzą szerokie uznanie. Tak jednak bywa, że "cudze chwalicie, SWEGO NIE ZNACIE, SAMI NIE WIECIE, CO POSIADACIE?"
 
FANT
Wszystko idzie w dobrym kierunku w ostatnim meczu(przegranym) zauważyłem nowych zawodników.W sumie to człowiek się uczy całe życie nie wiedziałem że można sprawdzać nowych zawodników w trakcie trwania sezonuPfft
 
jadt
A to już pewnie nowe pomysły nowego- starego :-) trenera
 
FANT
Biorąc po uwagę nazwiska tych zawodników może coś w tym być.
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.