'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Zobacz temat

Awatar

Medialny AKTYWISTA 

Started by raptus on 26 lipca 2009 11:07

9 Odpowiedzi 7393 Obejrzeń
Who posted:
raptus
Znów mamy do czynienia z TV.Grobla wnet będzie jak Hollywood.Wszystkie ekipy zechcą przyjeżdżać i robić wywiady.Wróciła sprawa eternitu na remizie.Pan Kołodziej znów nasłał TV w sprawie eternitu.Jeśli jest taki aktywny to niech zakasze rękawy ,wylezie na dach,przykryje go blachą itp.Albo łopatę do ręki wyrówna dołki koło parkingu lub cokolwiek innego pożytecznego dla wsi.Najlepiej to pierdolić głupoty.
Żygać się chce od takich społeczników.
 
xxx
raptus - spokojnie. Ten gościu sam się załatwi tak jak to zrobił prawdziwy Lepper (kopał kopał i wpadł!!!) Tyle że robi duży syf na wsi a taki polsat zawsze idiotów będzie kręcił i później wyśmiewał całą wieś a nie jego.
 
ekb
Polsat- powiadacie???? ha ha muszę to widzieć Smile
 
sp2
Racja xxx'ie, a fakt, że akurat POLSAT przyjechał filmować takie bzdury i takiego błazna tylko świadczy o "poziomie" tej stacji telewizyjnej... Pozdrawiam.
 
xxx
No to byliśmy w INTERWENCJII - naprawde ładnie nas przedstawili. Ale brawo dla kilku osób które nie dały się zmanipulować. Skrót tego możecie przeczytać na http://interwencja.interia.pl/news?inf=1344941
 
maniak
Ciekaw jestem jak wygląda sprawa nowej remizy, której plany obwieszczono jakiś czas temu i o której dumnie wypowiadał się bodajże prezes StrażyWink
 
Tutejszy
ludzie ja proponuję zrobić zrzutkę pieniędzy dla tych społecznikówa dla jednego z nich dodatkowo firmę sprzątającą na jego podwórko!!!
 
jadt
Myślę, że jeden i drugi "aktywista medialny" mają " nieposprzątane" nie tylko na własnych podwórkach, ale i ..............w głowach .Grin.Na taczki z gnojem by ich załadować i WON ze wsi!!!!!! Bez prawa powrotu!!!
 
janosik
Metoda drastyczna i w obecnym czasie niestety nierealna.Mnie tylko dziwi fakt że p.redaktor zdawałoby się osoba na poziomie,wykształcona nie zorientowała się że tak naprawdę nie chodzi o ten dach bo eternitu wokół mnóstwo od dachów poprzez rury wodociągowe itd.Poza tym łatwo się zorientować z jakim elementem społecznym ma do czynienia.Koło remizy widzieli państwo szerokie panoramiczne ujęcie.A gdyby takie było na podwórzu np.p.Kuchty?
 
Ptaszynka
janosik -otóz to.

A reportaż w interwencji to kolejny dowód na to że TELEWIZJA KŁAMIE! ;]
Vojna Idej
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.