'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

PARAFIA - Reformy 

Started by raptus on 03 maja 2009 19:51

5 Odpowiedzi 6610 Obejrzeń
Who posted:
raptus
Mam nieodparte wrażenie że proboszcz jest reformatorem Kalendarza.Dzisiaj wszystkie uroczystości związane ze Swiętem Matki Bożej Królowej Polski odbywały się w całym kraju.Transmisja Tv z Jasnej Góry i inne.Nikt nie przenosił święta na poniedziałek.
Domyślam się ze chodzi JEDYNIE O KASĘ.
 
maniak
Wydaje mi się ,że ciemnogród coraz bardziej umacnia się w Grobli.:-)
przecież parafia potrzebuje środków na remonty czy cokolwiek, w każdej innej parafii ludzie rozumieją jeżeli ksiądz woła wprost o kasę, natomiast u nas proboszcz musi kombinowac bo inaczej byłby skreślony przez wszystkich.
Zrozumcie wreszcie, że remont kaplicy jest konieczny a skąd na to brac jeżeli nie od nas no skądWink
 
Tutejszy
maniak ty czasem nie masz na imię antonii???????:-)
 
maniak
Bardzo proszę bez żadnych sugestii tudzież podpowiedziSad
 
arika
Tutejszy....odnoszę wrażenie ( po treści Twoich wypowiedzi), że Ty chyba ....nie jesteś "tutejszy":-)
 
jetta
No niestety muszę obalić spiskową teorię dziejówSmile Nasz proboszcz niestety, albo jak kto woli (ja tam zawsze wolę być bezstronna)na szczęście pstąpił zgodnie z przewidzianymi przez prawo kościelne normami!!! Czy komuś się to podoba czy nie, ale na 4 maja święto to zostało przeniesone!! Chodzi tu o rangę i znaczenie niedzieli jako uroczystości- wyższej znaczeniem niz święto Matki Bożej Królowej Polski. I to nie jest widzimisię proboszcza. Fakt faktem takie mamy kościelne ustawodawstwo i już. Wszystko odbyło sie zgodnie z przepisami.
PozdrawiamSmile
Słodkogorzki......!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.