'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Utylizacja eternitu 

Started by jadt on 19 marca 2009 16:14

9 Odpowiedzi 7250 Obejrzeń
Who posted:
jadt
Przeczytałem dzisiaj na innym portalu o utylizacji eternitu w Bochni i w gminach powiatu bocheńskiego. Sprawa wygląda mniej więcej tak, że miasto - lub gmina pokrywają koszt w granicach 30% ogólnej sumy utylizacji. Jestem ciekaw, czy nasza gmina złożyła odpowiednie wnioski o dopłaty. Dopłatami zajmuje się fundusz ochrony środowiska w powiecie. Czy może mi ktoś odpowiedzieć jak to wygląda w naszej gminie??? Czy ktoś się już starał o takie dopłaty, a może już ktoś utylizował eternit??? Myślę, że jest więcej osób zainteresowanych tym tematem. Proszę o informację Smile
 
xxx
ja pytam od kilku lat i zapomnij (ale nie wiem jak w tym roku)! tak samo jest z dopłatą do pieca ekologicznego i oczyszczalni przydomowej w innych gminach to jest normalne a w naszej.........
 
jadt
dzięki, xxx, też pytałem jakiś czas temu w naszej gminie i odpowiedzieli mi, że na razie nie ma funduszy :-), a tu jak się okazuje SĄ , tylko u nas nie ma kto się tym zająć.ech ....
 
sp2
He he
Czyli co? ciąg dalszy tego burdelu na kółkach????????

Mam pytanie (retoryczne, bo i tak każdy odpowie - TAK)
czy moi Przedmówcy byli na referendum????????????????????????????/

Grin Grin
 
Tutejszy
Nie przejmujcie się.Przecież nasz najwspanialszy,niezastąpiony wÓJT obiecał,że teraz:"będzie intensywniej szukał dotacji unijnych,a każdą z nich będzie sprzedawał medialnie"więc jeżeli będzie możliwość utylizacji eternitu to na pewno się o tym dowiecie.(już po kilku dniach od referendum w gminie wracają stare porządki)p.s.przyłączam się do pytania sp2..........??????????????
Edytowane przez Tutejszy dnia 20 marca 2009 17:24
 
xxx
sp2 - to nie jest pytanie retoryczne.
dlaczego każdy ma powiedzieć TAK?
jeżeli ktoś narzeka i chce to coś zmienić to idzie np na referendum.
jeżeli komuś się to podoba co się dzieje to nie idzie i zazwyczaj siedzi cicho.
 
xxx
jadt - mówisz masz!
wczoraj na sesji przystąpiono do uczestnictwa i realizacji projektu pn. "Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszarów województwa małopolskiego" w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Osoby zainteresowane które chciałyby uczestniczyć w programie mogą pobrać i złożyć deklaracje
w Urzędzie gminy.

Deklaracja dostępna:

* u sołtysów
* >>na stronie internetowej gminy
* w Urzędzie Gminy pok. nr 15


ciekawe czy to przypadek czy wystarczy poruszyć temat na naszym forum?Cool
 
xxx
i czy to będzie trwało tyle co kolektory?
 
jadt
he, he, he pewnie "przypadek" kontrolowany Wink też się o tym dowiedzialem..... ale ruszyło. W każdym razie możemy mieć pewność, że NAS urząd czyta Grin, no, i możemy mieć wpływ na aktywność . Pozdrawiam

ps. XXX - dzięki
 
LS
Panowie i Panie... Działamy. Teraz Kolektory.Ok.
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.