'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Zobacz temat

Awatar

Utylizacja eternitu 

Started by jadt on 19 marca 2009 16:14

9 Odpowiedzi 7225 Obejrzeń
Who posted:
jadt
Przeczytałem dzisiaj na innym portalu o utylizacji eternitu w Bochni i w gminach powiatu bocheńskiego. Sprawa wygląda mniej więcej tak, że miasto - lub gmina pokrywają koszt w granicach 30% ogólnej sumy utylizacji. Jestem ciekaw, czy nasza gmina złożyła odpowiednie wnioski o dopłaty. Dopłatami zajmuje się fundusz ochrony środowiska w powiecie. Czy może mi ktoś odpowiedzieć jak to wygląda w naszej gminie??? Czy ktoś się już starał o takie dopłaty, a może już ktoś utylizował eternit??? Myślę, że jest więcej osób zainteresowanych tym tematem. Proszę o informację Smile
 
xxx
ja pytam od kilku lat i zapomnij (ale nie wiem jak w tym roku)! tak samo jest z dopłatą do pieca ekologicznego i oczyszczalni przydomowej w innych gminach to jest normalne a w naszej.........
 
jadt
dzięki, xxx, też pytałem jakiś czas temu w naszej gminie i odpowiedzieli mi, że na razie nie ma funduszy :-), a tu jak się okazuje SĄ , tylko u nas nie ma kto się tym zająć.ech ....
 
sp2
He he
Czyli co? ciąg dalszy tego burdelu na kółkach????????

Mam pytanie (retoryczne, bo i tak każdy odpowie - TAK)
czy moi Przedmówcy byli na referendum????????????????????????????/

Grin Grin
 
Tutejszy
Nie przejmujcie się.Przecież nasz najwspanialszy,niezastąpiony wÓJT obiecał,że teraz:"będzie intensywniej szukał dotacji unijnych,a każdą z nich będzie sprzedawał medialnie"więc jeżeli będzie możliwość utylizacji eternitu to na pewno się o tym dowiecie.(już po kilku dniach od referendum w gminie wracają stare porządki)p.s.przyłączam się do pytania sp2..........??????????????
Edytowane przez Tutejszy dnia 20 marca 2009 17:24
 
xxx
sp2 - to nie jest pytanie retoryczne.
dlaczego każdy ma powiedzieć TAK?
jeżeli ktoś narzeka i chce to coś zmienić to idzie np na referendum.
jeżeli komuś się to podoba co się dzieje to nie idzie i zazwyczaj siedzi cicho.
 
xxx
jadt - mówisz masz!
wczoraj na sesji przystąpiono do uczestnictwa i realizacji projektu pn. "Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszarów województwa małopolskiego" w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.

Osoby zainteresowane które chciałyby uczestniczyć w programie mogą pobrać i złożyć deklaracje
w Urzędzie gminy.

Deklaracja dostępna:

* u sołtysów
* >>na stronie internetowej gminy
* w Urzędzie Gminy pok. nr 15


ciekawe czy to przypadek czy wystarczy poruszyć temat na naszym forum?Cool
 
xxx
i czy to będzie trwało tyle co kolektory?
 
jadt
he, he, he pewnie "przypadek" kontrolowany Wink też się o tym dowiedzialem..... ale ruszyło. W każdym razie możemy mieć pewność, że NAS urząd czyta Grin, no, i możemy mieć wpływ na aktywność . Pozdrawiam

ps. XXX - dzięki
 
LS
Panowie i Panie... Działamy. Teraz Kolektory.Ok.
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.