'
Temat dnia14 KOLEJNYCH INWESTYCJI DZIĘKI OSZCZĘDNOŚCIOM PO PRZETARGOWYM Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP
Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!

Zobacz temat

Awatar

Grobelski Dom Kultury w .....Drwini !!! 

Started by jadt on 01 lutego 2009 17:17

6 Odpowiedzi 7476 Obejrzeń
Who posted:
jadt
Czy może mnie ktoś oświecić, bo czegoś nie rozumiem. Dlaczego NASZ dom kultury , nazywa się teraz Domem Kultury w Drwini ???? A może już cała wieś nazywa się inaczej. Może to o tych reformach naszych Gospodarzy gminy pisali ich obronńcy na forum bochnianina???? .Nowy Dyrektor tak podpisuje wszystkie pisma . Widać jeszcze nie jest zorientowany, gdzie tak naprawdę "pracuje"/????Jeden wielki B..... !!!!!!Angry
 
xxx
Coś mi się wydaje że ten nowy wspaniały pan dyrektor nie pociągnie dłużej niż nasz jeszcze lepszy wójt! Wszyscy wiemy że Dom Kultury w piątek jest najbardziej odwiedzany wiadomo dlaczego (koniec tygodnia, orkiestra) ale oczywiście gospodarza wtedy niema!!! a najlepsze jest to że chciałby zamykać wcześniej Shock
Może niech zamknie całkiem i trzyma tam naczynia (bo ma w tym doświadczenie)
 
ekb
a że tak zapytam kto jest nowym dyrektorem ?
 
sp2
Dyrektor nazywa się chyba Ostrowski. Z tego co się orientuję to jego doświadczenie w kulturze, o ile można to tak określić, sprowadza się do dwóch rzeczy:
1. jest organistą w kościele w Drwini
2. gra w zespole weselnym

Stąd pewnie jego słabość do naczyń weselnych Grin

A tak w ogóle to jest to Centrum Kultury gminy Drwinia a nie Drwini Smile
Już na tej podstawie można stwierdzić, że gość po prostu "urwał się z choinki" Grin

Pozdrowienia!!!!!!!!!!!!!
 
jetta
jak dla mnie całą tą sprawę z "konkursem" na to stanowisko z daleka czuć poplecznictwem i układem! Czyżby w naszej nazwijmy to najbliższej okolicy nie znalazł się nik, kto mógłby z nim wygrać?! Porażka kolejny dowód na to, że w tym kraju tylko układy się licząSad smutneSad(((
Słodkogorzki......!
 
arika
Ktoś na portalu "bochnianina" napisał, że nowy dyr. pościąga pajęczynę z naszego DK. Brzmi to trochę dwuznacznie, bo można to odebrać dosłownie, albo metaforycznieSad. Czekamy więc na te, tak szumnie zapowiadane " nowe wiatry", (czytaj:nowe porządki).
Z informacji jasno wynika, że gdyby nie aktywność i inicjatywa p. Ani z biblioteki i przedszkola ze Świniar, to nie byłoby nic!!
Zastanawia mnie jeszcze jedno....Dlaczego dyrektor odwołał występ naszej orkiestry w kościele w Drwini . Zawiedzeni są wszyscy, którzy bardzo chcieli wysłuchać koncertu.Domyślam się czyja to była podpowiedź, albo może polecenie:-)
albo - zupełnie co innego.
W każdym razie - jeśli ktoś poważnie traktuje swoje stanowisko, to powinien wytłumaczyć dlaczego tak postępuje. W przeciwnym razie jest ignorantem, ktory nie szanuje nikogo i niczego.
 
Tutejsza
A ja mam radę dla pana dyrektora: orkiestra istnieje "nieco" dłużej niż Pan żyje na tym świecie i niewątpliwie jest jedyną instytucją, dzięki której nasza wieś i gmina Drwinia znana jest w całej Polsce (z tej dobrej strony oczywiście). Takie postępowanie wobec zespołu doprowadzi do tego, że jedyną rzeczą z której będzie znana gmina Drwinia będzie jej nieporadność w wykrzystaniu unijnych funduszy ( o czym podobno uczą na wyższych uczelniach). No chyba, że Pan dyrektor ma w planach zawojować świat z pomocą KGW i OSP???
Żeby była jasność - nie jestem członkiem Orkiestry, ale szlag mnie trafia kiedy chce się rozwalić coś, co jest dobre i funkcjonuje bardzo dobrze od wielu lat! Zgoda buduje - niezgoda rujnuje!!! I niech Pan pamięta Panie dyrektorze, że za kilka miesięcy raczej nie będzie Pana na tym stanowisku - nich Pan pozostawi chociaż po sobie dobre wspomnienia!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.