'
Temat dniaUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki Gmina DrwiniaUroczystości 70 - LECIA OSP Niedary połączona z odsłonięciem tablicy pamiątkowej Franciszka Gajosa
Bezpieczeństwo publiczneUWAGA! Akcja ochronnego szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie

Zobacz temat

Awatar

Organista - Poszukiwany! 

Started by muzyk on 11 stycznia 2009 17:17

6 Odpowiedzi 7780 Obejrzeń
Who posted:
muzyk
Witam.
Może tylko mi się tak wydaje, ale ostatnio słyszę wyłącznie o organistach z różnych stron, którzy dostają jakieś stanowiska na etatach gminnych (w gminie drwinia oczywiście) pośrednio związanych z Groblą nad Wisłą.

Na początku - dyrektor CKIP (organista z Drwini) - wybrany na drodze "konkursu" - przez wójta Smile parodia!
Teraz słyszę, że stanowisko nauczyciela muzyki w ZS w Grobli, również obejmie niebawem organista Smile tym razem z Mikluszowic.

Dobrze, że w gminie mamy tylko trzy parafie a tym samym trzech organistów, bo na pewno znalazło by się jeszcze jakieś stanowisko do obsadzenia Smile

Skoro więc mowa o trzech parafiach to dlaczego naszemu organiście (z Grobli) panowie wójtowie nie zafundują jakiejś fuchy na gminnym garnuszku? Smile pewnie dlatego, że elektorat panów obecnie władających to m. in. nasza parafia Smile trzeba zawalczyć o ludzi z terenów opozycji Smile

Coś mi się wydaje, że jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie dzieci na jakąś "organistykę" posłać Smile widać, że jest to kierunek na topie, no i o pracę łatwo, zwłaszcza w super gminie drwinia Smile

Teraz przejdę do sedna Tematu:
Czy w samej Grobli już nie ma ludzi z kwalifikacjami, którzy mogliby przygotowywać dzieci i młodzież w ramach zajęć szkolnych pod kątem np. naszej orkiestry czy kapeli???????? Tak jak to jest czynione w wielu innych miejscowościach............

A tak w ogóle to brak mi już słów dla tego dziadostwa!!!
 
jadt
To ten organista ma uczyć w szkole w Grobli ??? Jakoś nie załapalem...Frown
 
sp2
Proponuję, żeby "Ranczo 2" nakręcili w gminie Drwinia Smile scenariusz pisze samo życie w naszej małej ojczyźnie Smile W końcu (jako gmina) zasłyniemy z czegoś innego Smile
 
xxx
jadt
organista z Mikluszowic uczy w szkole w Grobli! łapiesz???Grin
 
jadt
Smile dzięki xxx, już "załapałem ..jakiś czas temu..
 
nevada
a ja mam pytanie gdzie mozna zapisac sie na ,, organistyke" bo z checia bym sie zapisał skoro mozna pozniej załapac jakas dobra fuche w naszej gminie złapacGrin
 
jadt

Pełną odpowiedź na to pytanie uzyskasz od.....dyrektora kulturyGrin
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.