'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

R E F E R E N D U M ? 

Started by xxx on 18 grudnia 2008 20:15

70 Odpowiedzi 24243 Obejrzeń
Who posted:
raptus
A może UE p.Agacie zasponsoruje protezy?
 
raptus
Jestem ciekaw ile dostają za wywiad.Bardzo mnie interesuje jak w dzisiejszych czasach może się utrzymać 4 osobowa rodzina bez pracy?Chyba że media w których tak udziela się p. Kołodziej tak świetnie płacą.Interesujące.Prawda?
Może p.Andrzej sam odpowie na forum.
 
dziwny
Do luka:
Jeśli Grobla jest ciemnogrodem to chciałbym żeby cała gmina takim była!
Mamy:
- klub sportowy w V lidze
- dom kultury
- jedną z najlepszych orkiestr w Polsce
- bardzo dobrą kapelę ludową
- własne stowarzyszenie
- nie wspomnę już o tych rzeczach które są również w innych miejscowościach jak: OSP i KGW
- no i na końcu jedyny w gminie portal dzięki któremu to właśnie mogłeś swą błyskotliwą wypowiedź opublikować Smile

Większość w/w powstała i nadal istnieje w głównie dzięki pracy społecznej mieszkańców Grobli!
według ciebie to jest ciemnogród?
Fakt! Brukowiec jakim jest mojabochnia pokazuje obecnie Groblan tych "najwybitniejszych" z mułu na dnie społeczności Grobelskiej. Tymczasem zastanów się gościu zanim znów coś palniesz!

Pozdrawiam!
 
Tutejsza
Już po pierwszych wynikach i zdaje się, że po referendum! Ech, przykro, przykro! Zmarnowana szansa, żeby coś zmienić na lepsze! Ludzie jak zwykle widzą tylko koniec własnego nosa. "Napisaliśmy" Panu Wójtowi usprawiedliwienie z ostatnich paru lat. Przyklasnęliśmy, że tak, takie zarządzanie gminą nam się właśnie podoba!!! Pan wójt górą!!! Życzymy miłego świetowania... oby nie przez następne dwa lata!
 
Michalina
A jak były wybory to co? wszyscy głosują na Kulara! i teraz płaczą
Jak obiecował gruszki na wierzbie to nawet dziecko w przedszkolu wie że nie urosną . A P. Agata mu uwierzyła? dziwne troche.

Mam nadzieje że w następnych wyborach będzie lepsza frekfencja i wybiorą osobe odpowiednią na to stanowisko .


 
janosik
Najpierw posprzątać własne "podwórka"a póżniej brać się za osądzanie i sprzątanie w innych miejscach.A jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz.
Pozdrawiam
 
nevada
No tak ale odpowiedzcie mi na jedno pytanie. Dlaczego pan A Kular został wybrany wójtem?? bo ludzie na niego głosowali. dlaczego i po co nie wnikam.
ale sami przyznajcie sami jakiego wójta ludzie sobie wybrali takiego maja!!!!!!Angry
A moja rada na przyszłosc
Niech inni pomysla dwa razy zanim kogokolwiek nastepnym razem.
 
Tutejszy
nevada teraz to wszyscy się wymądrzają.Ciekawy jestem czy spełniłeś swój obywatelski obowiązek i czy uczestniczyłeś w referendum???:-)
 
szczupack
"Odcinamy się od pani Solak ..." - wypowiedź pana Kołodzieja zamieszczona we wczorajszej Gazecie Krakowskiej.Shock
 
xxx
he he narzekaliśmy, że wójt w gminie rzadko bywał to teraz będzie jeszcze lepiejWink. Kto czytał Gazetę Krakowską ten się pewnie uśmiał: Pan wójt wyznaczy dwa dni na dyżurowanie a resztę dni będzie szukał funduszy UE. Grin Oby tylko nie w drwińskim lesie panie wójcie!
 
Tutejszy
to samo mówił na łamach serwisu moja bochnia .Polecam serdecznie do odwiedzenia tej stronkiSmile
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.