'
Temat dniaDroga w Słomce od jutra zamknięta ! Powiat BocheńskiZostań Superortografem Powiatu! Województwo MałopolskieUwaga Cykliści! Gravel Karp Adventure w Osieku
Powiat BocheńskiRozstrzygnięcie konkursu dla NGO w zakresie kultury, sportu i turystyki

Zobacz temat

Awatar

R E F E R E N D U M ? 

Started by xxx on 18 grudnia 2008 20:15

70 Odpowiedzi 24246 Obejrzeń
Who posted:
janosik
Odpowiem za siebie.W każdych wyborach biorę czynny udział.Głosując na taką czy inną osobę obdarzam ją swoim zaufaniem.Wierzę i myślę że to jest właściwy wybór.Niestety zdarza się ze dana osoba zawodzi.Ja czuję się wówczas po prostu oszukany.Jeśli idzie np o wybory do Sejmu tu rzecz się ma nieco inaczej.Co z tego że postawisz krzyżyk przy jakimś Iksińskim np z Tarnowa skoro i tak w ławach sejmowych zobaczę Leppera,Kurskiego,czy inne gęby.Czuję odrazę i niesmak.I znów przy następnych wyborach postawię krzyżyk-KOLEJNY RAZ ZAUFAM...
 
sp2
A ja postanowiłem, że koniec z moimi głosowaniami, wyborami, itd Angry
Mam to wszystko w dupie Cool Tyle lat głosowałem a i tak nic się nie zmienia a wszystko się kończy na niespełnionych obietnicach i obciachu.

Partie robią sobie kampanie wyborcze za społeczną kasę obiecują bzdury i cuda nad Wisłą. Nie dziwię się im jednak, bo jak można się dziwić idiocie, że jest idiotą ? Taki się urodził i basta! Płakać mi się chce natomiast z innego powodu - że wyborcy łykają ten kit przedwyborczy.

Zgadzam się również z jupiterem - nasi politycy czy lokalni gospodarze są tak naprawdę naszym lustrzanym odbiciem - tak właśnie wyglądamy!

Pozdrawiam....
 
LS
No już o referendum w Kronice mówią....
 
janosik
No fajnie- obejrzałem.
Wójt wielce zmieszany.
Pani Solak roześmiana,kwitnąca.
Mieszkanki gminy obojętne im wszystko jedno kto rządzi.
Referendum pewnie będzie.
A my cóż "pożywiom-uwidim"
Swoją drogą p. Solak przypomina mi byłą posłankę BegerPfftodpisy,uśmiech,te k...iki w oczach i swój prywatny interes.
A kto zapłaci za referendum?
Jasne jak zwykle.
 
groblanin
Kto zapłaci??? haahaaha Grin
Ale jak do tej pory jeden i drugi gospodarz nic nie robi/ł, zadłużają gmine po uszy, biorą kredyty po to by spłacić inne itd............ to jest dobrze?A ODSETKI OD TYCH KREDYTÓW KTO ZAPŁACI?A PO CO GMINA SIĘ ZADŁUŻA?To nikomu nie przeszkadza??
My też nic nie róbmy tylko stójmy z boku i przytakujmy temu wszystkiemu!!!! Sad

Może wystarczy tego marnotractwa i straconego czasu......???

PS. W kronice podali przyczynę referndum jako, że wójt "choruje".
A na co wogóle wójt jest chory? :-)
Edytowane przez groblanin dnia 26 stycznia 2009 17:37
 
jadt
hmm, ta choroba jest raczej niezaraźliwa .Epidemii chyba nie będzie. Grin
 
Tutejszy
to może ta sama choroba na którą cierpiał Pan KwaśniewskiWink
 
dziwny
Tak, to była na pewno tropikalna choroba "Kwaśniewskiego" Smile lecz tym razem wirus mutował, przez co dolegliwość stała się bardziej przewlekła Smile
 
janosik
Z samej choroby bym raczej nie żartował.Przyczyn" zakażenia" jest wiele i mówiąc szczerze nikt z nas nie jest w stanie się obronić.Sprawę honorowo należało moim zdaniem zakończyć wcześniej.
 
jadt
Masz rację Janosiku, należało wcześniej, to zadanie akurat dla Rady Gminy. Powiadają niektórzy, że co "sprytniejsi" radni, korzystając z "niemocy" organów wykonawczych, załatwili dla swoich wsi bardzo wiele, aż się budżet wyczerpał:-).nawet im ta niemoc na rękę była.
 
sp2
Witam wszystkich!
I co z tym Referendum?
Będzie? Nie będzie?

 
ekb
Witam. Referendum będzie 15 marca.Więcej na stronie http://www.bochnianin.pl/4895_drwinia_juz_wiadomo__referendum_15_marca.html
 
Tutejszy
no wreszcie cos się dziej.teraz trzeba mieć nadzieję że frekwencja będzie odpowiednia.tylko czy teraz będziemy mieć odpowiedniego kandydata....
 
groblanin
:-)
 
Tutejszy
wejdźcie proszę na stronę bochnianina bo tam dyskusja rozgorzała na dobre.warto w niej wziąść udział.Pozdrawiam
 
ekb
tak tak dorzuciłam swoje 3 grosze i od razu odezwali się obrońcy uciśnionych...
 
jadt
nie przejmuj sięSmile, wiadomo kim są ci "obrońcy" drwienioki jeszcze chcą coś ugrac dla siebie, bo wiadomo, ze juz NIKT nie wybierze zadnych władz od nich....
 
raptus
Nie będę wychwalał wójta.
Pani Solak bardzo intensywnie pracuje.Weszła w bardzo zażyłe stosunki ze znanym nam dobrze DZIAŁACZEM p.Andrzejem K.Bardzo długo,całymi dniami debatują,wertują dokumenty i piszą komentarze na str.Bochnianina.Polecam lekturę.
Zamieni stryjek ?
 
jadt
Organizowanie referendum - to jedno, a ponowne wybory - to drugie. Jeśli weźmiemy udział w referendum, to nie oznacza, że dajemy mandat zaufania p. S. i A.. K..
 
arika
Na stronie "bochnianina" są rożne komentarze, nie sądzę, że tylko J.S. i K.A. Też polecam, bo wypowiedzi na forum są różne . To rzeczywista kampania "za" i " przeciw" referendum.Ale - w istocie nie wnoszą one nic nowego do meritum sprawy. Każdy , kto się cokolwiek orientuje w sytuacji gminy nie potrzebuje " mecenasów" i w referendum weźmie udział .
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.