'
Temat dniaAkcja krwiodawstwa 7 kwietnia 2024 roku Bezpieczeństwo publiczneAwans st. bryg. Piotra Gadowskiego na stanowisko Zastępcy Małopolskiego Komendanta PSP Bezpieczeństwo publiczneWażny komunikat bezpieczeństwa!
Województwo MałopolskieWielkanocne śniadanie dla Samotnych

Zobacz temat

Awatar

Remont mostu w Ispinii 

Started by juzek on 28 sierpnia 2008 12:28

17 Odpowiedzi 7126 Obejrzeń
Who posted:
juzek
Witam,
Usłyszałem niedawno, że od 1 września ma być zamknięty z powodu remontu most w Ispinii na 3 miesiące.
Czy ktoś się orientuje w tej sprawie?

Z góry dzięki za jakieś info.
 
oTTo
tak to prawda, ma być zamkniety ale dopiero od 15 wrzesnia przynajmniej tak słyszałam , a na razie go remontują ale samochody mają normalnie jeździć Cool
Życie jest jak rzeka wciąż nurtem ucieka...
 
theresia
od 15 wrzesnia do swiat ma byc zamkniety... objazdy albo przez szczurowa albo przez niepolomice. Autobusy CB bede jezdzily przez niepolomice przez ten czas...


Taka wersje ja slyszalam Smile

pozdrawiam
A ja będe Twym aniołem.....
 
ekb
Mam nowy rozkład jazdy jakby ktoś jeszcze nie zdążył odpisać...
 
Agula
z checia bym skorzystal ale jest jedno ale ten nowy rozklad jest ,,troche" pokrecony i nic z niego nie rozumie


PS a słyszałem równiesz ze most w niepolomicach tez ma byc zamkniety to prawda??
 
muzyk
Witam
Mi się również coś takiego obiło o uszy..........
Myślę jednak, że że raczej nie zamkną równocześnie dwóch mostów :-)

Choć w Polsce nie takie absurdy już widzieliśmy Grin

Pozdrawiam.
Edytowane przez muzyk dnia 16 września 2008 12:17
 
Agula
jak narazie most na niepołomicach jest otwarty ale są pewne utrudnienia w ruchu Frownale to juz wszyscy wiemy
 
ekb
czy słyszeliście że most w Ispini będzie otwarty na 1 listopada? Podobno tylko wymienili asfalt i pomalowali barierki, pewnie już nic więcej nie będą tam robić....
 
sp2
Niczego takiego nie słyszałem... Z doświadczenia jednak wiadomo, że w tego typu inwestycjach raczej się nie zdarza, aby wykonawca zrobił coś w 50% przewidzianego czasu Smile Pozdrawiam...
 
Tutejszy
czy wie ktoś kiedy dokładnie będzemy przejeżdżać po najnowszej arterii wisły(mam nadzieje że wcześniej niż 15 grudnia)
 
Tutejszy
a i jeszcze jedno jestem ciekaw czy jaśnie państwo cygalowie raczą przywrócić stary rozkład czy może zostanie on jeszcze bardziej okrojony
 
nevada
po pierwsz moim zdaniem termin 15 grudnia jest ze sie tak wyrarze jrst nie dostepny a po drugie panstwo cygalpwie maja gdzies trase gawłówek kraków-czyzyny
 
nevada
po pierwsz moim zdaniem termin 15 grudnia jest ze sie tak wyrarze jrst nie dostepny a po drugie panstwo cygalwie maja gdzies trase gawłówek kraków-czyzyny
 
nevada
po pierwsz moim zdaniem termin 15 grudnia jest ze sie tak wyrarze jrst nie dostepny a po drugie panstwo cygalwie maja gdzies trase gawłówek kraków-czyzyny
 
Tutejszy
no to w poniedziałek jedziemy po "nowej"nadwiślańskiej arteriiWink
 
nevada
a raczej we srode
 
Tutejszy
noi wyszło że we wtorek.remont remontem ale czy jest to mądre żeby wokół tego rabić taką szopke??w środę w samo południe ma być uroczyste otwarcie z muzyką delegacją z wydziału komunikacji z Krk ,a po "uroczystości" imprezka w hotelu Maria.I powiedzcie szczerze czy to jest normalne......??
 
dziwny
Heh...
gospodarze naszej gminy w końcu coś oddali do użytku, od niepamiętnych czasów, a więc się chwalą, wstęgi przecinają i balują Grin Grin Grin Grin

to jest przecież skandal co się w tym urzędzie dzieje!!!!!!!!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.